Купувам - продавам

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од Попај, 29 јули 2006.

 1. Boom Shaka Lakka

  Boom Shaka Lakka Silence!! .. I kill you!

  Член од:
  29 август 2008
  Мислења:
  9.658
  Допаѓања:
  6.940
  Фала на инфото, го слушнав ова од повеќе луѓе, возев и се уверив, но сепак испадна прилика за поголема кола, знаена и чувана од прв газда и ја земав, затоа отпадна хјундаито
   
  На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  96
 3. R.Velkovski07

  R.Velkovski07

  Член од:
  17 ноември 2018
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Модератор

  Член од:
  29 ноември 2007
  Мислења:
  6.681
  Допаѓања:
  1.641
  На Staeseng му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DEVIN

  DEVIN

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
  Некој да продава или да знае некој што продава Volvo S60 (2000-) бензин(плин) ?
  Не можам да најдам никаде...
   
 6. Tutor

  Tutor

  Член од:
  15 март 2010
  Мислења:
  4.725
  Допаѓања:
  3.794
  Продавам Алфа 147 јтд-м 1.9 , 140к.с. супер состојба. На БГ табли. Прашајте слободно за се што ве интересира. Ме служи скоро 3 години без маана.
  линк
   
 7. Vandal

  Vandal CURVA NORD

  Член од:
  12 август 2012
  Мислења:
  980
  Допаѓања:
  1.051
 8. Божино

  Божино 4815162342

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  8.105
  Допаѓања:
  11.808
  Продавам VW Polo 1.9 TDI 2006 година, сиво, со три врати, задни паркинг сензори, премала потрошувачка, идеална градска кола.
  - 3800 евра.
   
 9. ArHanG3L

  ArHanG3L

  Член од:
  12 јули 2011
  Мислења:
  667
  Допаѓања:
  256
  Да прашам и овде ... Некој да има растурен Кавасаки Z700R ili Z1000 од 2008ма година навака ??? Конкретно ми треба хладњак и перка/вентилатор ...
   
 10. Get flashed

  Get flashed

  Член од:
  15 октомври 2017
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  3
  Од каде би можел да купам дистанцери 5х112 (Wheel spacer) ?
   
 11. Airedale.lover

  Airedale.lover

  Член од:
  12 декември 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Здраво дечки, да не знае некој каде можам да најдам глава за мотор за Матиз 99та година, 800 кубика?
   
 12. michael19

  michael19

  Член од:
  18 ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  28
  Барам мотор за chevrolet aveo 1.2 2008god. !!!!
   
 13. Get flashed

  Get flashed

  Член од:
  15 октомври 2017
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  3
  upload_2019-4-3_12-31-26.png


  Знам дека не е за тука темава, ама каде можам вакво да најдам во Македонија и под кое име да го барам?
   

Сподели преку: