Купувам-продавам (видео опрема)

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.745
Поени од реакции
26.542
Насловот е самообјаснувачки :)
 
Член од
9 септември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
6
Купувам Mini DV камера. Ништо фенси, ќе се употребува само за кепчање.
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Chinon 507 S XL - Direct Sound
Video kamera Chinon 507 S XL - Direct Sound dobro socuvana made in Japan!
тел 070 282 515
 
На врв Bottom