Купувам домашно

Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
На сајтот купувам домашно ме има дека треба да земам 6.000 денари. Блокиран сум од извршител и вчера ги аржурирав податоците во банка. Рокот е до 25 ти декември за блокирани корисници така велат медиумите. Два пати одам денеска и двапати ме враќаат . Утрово ме вратија кажаа дојди околу 15.00 часот да видиме дали отвориле нова трансакциска. Отидов во 15.00 часот и повторно ме вратија ми кажаа дека немало никакви средства од владата дојди во понеделник во 12.00 часот. Некој искуство со ова некој да зел да ми даде подетални информации бидејќи птв пат зимам таква помош
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Не треба да ти правив проблем. А другу сметку немаш ли у другу банку?Ја у едну сам блокиран , ама у другу ми ги префрлија. К'д ќе ти ги префрлит средства ќе ти стигне СМС порука. У коју банку си ако не е тајна?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Не треба да ти правив проблем. А другу сметку немаш ли у другу банку?Ја у едну сам блокиран , ама у другу ми ги префрлија. К'д ќе ти ги префрлит средства ќе ти стигне СМС порука. У коју банку си ако не е тајна?
Во други банки имам сметки ама блокирани се од извршител. Нели за блокирани корисници рокот е до 25 ти декември тогаш зошто кажаа во понеделник во 12.00 да одам. Стопанска банка станува збор
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Во други банки имам сметки ама блокирани се од извршител. Нели за блокирани корисници рокот е до 25 ти декември тогаш зошто кажаа во понеделник во 12.00 да одам. Стопанска банка станува збор
Ќе ти стигне СМС за тој к'д паре ќе ти легнев на сметку и к'д ќе можеш да отидеш да си ги земеш. Не верују дек ќе ве оставит без финансиску помош, само затој што ви е блокирана сметка.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Во петокот во 18.00 часот ми стигна порака дека се распределени парите на сметка , а пред тоа бев аржурирав податоци отворив нова сметка а блокиран сум . То значи веќе во понеделник можам да ги подигнам парите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom