Купувам / Продавам : Game Cards (Game Time) / Expansions etc.

Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Вака, почнав ваква тема бидејќи насекаде низ секоја тема тука има некој што секогаш нешто сака да купи или да продаде, без разлика дали е GC или нешто ingame. Затоа секој што има нешто што сака да продаде освен акаунт се разбира бидејќи тоа си има посебна тема нека пише тука.

Еве јас ќе почнам, купувам Cataclysm експанзија. Ако има некој нека пише.

Поздрав...
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ај некој ако продава ГЦ на frostwhisper или познава некој што би можел да ми продаде нека ми каже.
Спремен сум да дадам до 10к за еден месец
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Game Card moze da kupis od Jugoto i Anhoc vo GTC, a isto taka mozes da si platis i preku internet so karticka.
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Абе да ве прашам следниво
Пред 2 дена стајв 2 гц од по еден месец си гу купив и све беше ок.Ацц-во требаше да ми траа до 27.02.20102
Вчера т.е денес околу 1 саат случајно се стаив да видам нешто во ацц менаџерот и кога гледам во хистори тргнати ми се Гц и ацц ми завршува на 29.12.2011 а по правило без Гц требаше да ми заврши на 27.12.2011
Шо е работава знае некој???
Колку што јас знам кога веќе еднаш ке стаиш Гц нема шанси да ја избришеш
Ај хелп ако знае некој што е проблемов????:mad:
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
И јас користам гц од по 1 месец, ама никогаш не ги ставам во исто време. Незнам ни зошто правам така ама изгледа добро е што го правам...

Иначе за проблемов твој незнам, исконтактирај го близард по писмен пат.​
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Продавам 12 месечна претплата за World of Warcraft + Diablo 3 + Epic Mount. Цена: 4000 денари.
По можност во Велес!
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.636
Поени од реакции
647
GC продава некој? И Cataclysm експанзија?
Како одат цени... ?

... ми се приигра пак у пм :/

пишете порака, ако има нешто...

п.с. Покасно ја видов темава, го постирав истово и у друга тема у подфорумов :/
 

xochipilli

Војвода
Член од
29 јули 2006
Мислења
426
Поени од реакции
116
Продавам Scroll of resurrection. Пишете порака.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
41
Малце е само 1 :facepalm:
Богами,епик :facepalm:.

http://us.battle.net/support/en/article/scroll-of-resurrection-faq

Читајте се. По ново, ако само Ванила ќе добиеш се до Катаклизма, плус херој левел 80.
За ова да се случи човекот треба да ја има играно играва и да е стар корисник,инаку поентата на ова е да го пратиш на пријател со цел да играте заедно на истиот реалм,а не ти да продаваш и изиграваш бизМисМен.

пс.Праќам СоР на кого било само да игра со мене на реалм,не наплаќам ништо ! ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom