Купете му нешто на членот под вас!!!

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од аллександар, 13 јануари 2010.

 1. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.205
  Допаѓања:
  2.297
  Ај ново игриче. просто е. му купувате нешто на членот под вас. шо и да посака треба ада му купите де. (пожелно и со слики за да биде по објасливо)
  еве ја на овој под мене му купувам две дунинг фичовци а он нека си избере шо сака поише!

  [​IMG]
  или
  [​IMG]
   
 2. TeotiX

  TeotiX

  Член од:
  21 декември 2008
  Мислења:
  550
  Допаѓања:
  22
  ваууу фала брат :pos:
  ај еве му на овој под мене точак[​IMG]
   
 3. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.205
  Допаѓања:
  2.297
  УУУУУУУуууууууууууу Фалаааааааа! ... интересен ми се гледа точаков некако.
  Инаку играва малце обратно ја пишав ја бе...

  ПОСЛЕДНИОТ ЧЛЕН МУ КУПУВА ОНА ШО ГО САКА ТОЈ ПРЕД НЕГО ШО ПОСТИРАЛ А КАЖУВА ШТО САКА ДА МУ КУПИ ЧЛЕНОТ ПОД НЕГО ШО КЕ ПОСТИРА!!!..

  односно ко шо е сеа постов ТеотИКС треба да изјави желба шо сака да му купам јас....
  ај нема везе ке се опорави се надевам играва.

  ЕВЕ ЈА НА ПРИМЕР САКАМ АЈФОН!!!
   
 4. Prototype

  Prototype 1337

  Член од:
  9 јануари 2010
  Мислења:
  90
  Допаѓања:
  4
  [​IMG]

  Сакам Hoverboard :P
   
 5. Абв... =)

  Абв... =)

  Член од:
  21 декември 2009
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  26
  [​IMG]

  ... извини што е розев .. други бои немаше :smir:
  ... јас сакам чинчила
   
 6. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.205
  Допаѓања:
  2.297
  [​IMG]
  нешо вакво е тоа? ако е онда повелете!

  Инаку сакам сакам сакам.. незнам шо сакам бе...
  сакам спортска кола!!!
   
 7. Mario Naumoski

  Mario Naumoski Мајмун до смрт

  Член од:
  5 октомври 2009
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  3
  [​IMG]Ај јас сакам....сакам...
  сакам една добра кошаркарска топка :pos2:
   
 8. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.205
  Допаѓања:
  2.297
  [​IMG]
  Повелете..
  ја сакам лап топ..
   
 9. Абв... =)

  Абв... =)

  Член од:
  21 декември 2009
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  26
  [​IMG]
  ... уште не си го добив чинчилчетооооо
   
 10. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.205
  Допаѓања:
  2.297
  шо е ова?
   
 11. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.337
  Допаѓања:
  8.657
  Кондурчина сакаш ? :)
   
 12. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  Ne.


  Virbator za sledniot hehe :pos2:
   
 13. UniqueGirl

  UniqueGirl Гостин

  povellee povelele vo najrazliciti boji i nijanci :toe: :helou:

  [​IMG]
   
 14. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  Fala.


  Sakam da i kupam masko dete ok hehe pozz. :smir:
   
 15. KIFFLA

  KIFFLA не ме викај друже

  Член од:
  5 ноември 2008
  Мислења:
  548
  Допаѓања:
  178
  [​IMG]на жвакај
   

Сподели преку: