Криминалци и криминални групи во МК

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
368
Поени од реакции
688
Се вратил Екрем во акција :angel:
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
https://makpress.mk/Home/PostDetails?PostId=539888 Некој повеќе да знае за лицата од Кочани?Пото очигледно не биле ситни риби а и Кочани одвреме бил центар во истокот за дистрибуција на наркотици иако во последно и Делчево го запрашуваат редовно.
 
Член од
23 мај 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
Феноменот исчезнати мислења

Извесно време знам дека "исчезнаа" клучните мислења "Списокот од Анб" и "Смрт за свиркачите" напишани од различни членовина форумот, модераторот е без знаење од кого се избришани на темата, што мислите која сила ровори тука со таква моќ за пристап, апсолутно ме интересираат вашите размислувања.
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
80
Поени од реакции
238
Феноменот исчезнати мислења

Извесно време знам дека "исчезнаа" клучните мислења "Списокот од Анб" и "Смрт за свиркачите" напишани од различни членовина форумот, модераторот е без знаење од кого се избришани на темата, што мислите која сила ровори тука со таква моќ за пристап, апсолутно ме интересираат вашите размислувања.
Пјетро најверојатно
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.032
Поени од реакции
4.522
Tolku mnogu luǵe zboruvaat za Oki, no nikoj od niv ne go poznava lično ili živee so nego blisku, ako do sega ne go ubile Oki togaš e docna za negovite neprijateli, toj veḱe regrutiral mnogu členovi i nema da umre bez se odmazduva pa i da umre vnukot ḱe se odmazdi za site Pozdrav od Duḱandžik
Автоматски споено мислење:


Агим красниќи и оки си ги средија проблемите, Фатлум е тој што дури и коментираше на објава на тикток „не ме терајте да ги објавам нивните тела“
 

Kajgana Shop

На врв Bottom