Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Перење пари од поголемиве наводни бизнисмени,продолжена рака на Кичевскиов, IQ премногу мало скоро и да го нема- најверојатно таков и им треба слеп послушник, од сликата вреди коментирање се Митре и Стојче, другите се онака.. лабави :)))))
Mitre so sto se bavi, letoska sedev so drustvo na gradiste dojde so dva glisera so deset dusi
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Pa sto ne go prasa koga veke si go videl i te interesiralo :icon_lol:
A poglup komentar od “sto ne gi cuval parite u banka toj od nerezi” ne sum cul, da odis vo banka da deponiras nelegalni milion evra ke te sledat 11 policii, malce pamet ke ve zamolam...
Добро да, не делува паметно да депонираш толкава сума на нелегално стекнати пари во банка, ама па да пријавиш во полиција дека ти ги украле не е исто?
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Pa sto ne go prasa koga veke si go videl i te interesiralo :icon_lol:
A poglup komentar od “sto ne gi cuval parite u banka toj od nerezi” ne sum cul, da odis vo banka da deponiras nelegalni milion evra ke te sledat 11 policii, malce pamet ke ve zamolam...
Ne go prasav za da me prasas ti sega zosto ne sum go prasal
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
IMG_20200709_213833.jpg
Трет од лево во горниот ред е Аце Боцевски Циганот, кога ми ја испратија сликата ми пишаа "Познатата ССК екипа", останатите ликови на сликата се тогашни боксери колку што разбрав.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Прегледај го приврзокот 258422
Трет од лево во горниот ред е Аце Боцевски Циганот, кога ми ја испратија сликата ми пишаа "Познатата ССК екипа", останатите ликови на сликата се тогашни боксери колку што разбрав.
Nebil tolku krupen togas. Vikaat u grcija e
 
Член од
20 јуни 2020
Мислења
16
Поени од реакции
8
Прегледај го приврзокот 258422
Трет од лево во горниот ред е Аце Боцевски Циганот, кога ми ја испратија сликата ми пишаа "Познатата ССК екипа", останатите ликови на сликата се тогашни боксери колку што разбрав.
Da li e uste vo poternica Ace Bocevski ?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.977
Поени од реакции
14.747
Ciganot poprvo bi se plašel od krvna osveta od familjata Ibraimi mislam beše, nego od vlasta
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Прегледај го приврзокот 258422
Трет од лево во горниот ред е Аце Боцевски Циганот, кога ми ја испратија сликата ми пишаа "Познатата ССК екипа", останатите ликови на сликата се тогашни боксери колку што разбрав.
прво тој не е аце циганот, друго сск ти е фудбалски тим, ниеден од нив не е боксер, доле лево ми е 1 братучед, така да инфото ме ти е точно
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
прво тој не е аце циганот, друго сск ти е фудбалски тим, ниеден од нив не е боксер, доле лево ми е 1 братучед, така да инфото ме ти е точно
Da u pravo si pa zatoa ja iskomentirav, Ace e kako Bik
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
Па испратена е сликата от друг а ретко от младите некој го вишол во живо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom