Криминалци и криминални групи во МК

Член од
16 јануари 2020
Мислења
66
Поени од реакции
100
Za kakva mafija i keiminalci

Нешто свежо и од Битола,дечкото е роден арамија,покрај ова оперираше во Виена и Швајцарија па беше фатен на грчка граница,одлежа некоја година и пак се врати на голема врата.
Poglup aramija neam slusnato na sred krazba pasoso da ti padni hahahahaha mnogu golem profesionalec sam se izdaj zgora na toa 20dela si prizna i ti ovaj go smetas za opasen daj molim te hahah
 
Член од
25 март 2020
Мислења
5
Поени од реакции
5
Cim lokalnite mangupi gi vikate mafijasi ocigledno ne znaete nisto za ovoj svet.. :pos:

99% od vasite ''mafiasi'' bea pod kontrola na dbk, glaven ''mafias'' vi bese direktorot na dbk S.M.

Ne go stavajte gzot tamu kaj sto se merat kurovite.. ke izlezete ebeni na kraj kako i sekogas :pos:
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
0A367E1C-BBE3-427A-A0BD-9760627FDD6D.jpeg поце неје некој мафијаш неко е арамија е сеа колку е добар во таа работа незнам ама дека е баран от луќе да кради за нив то знам кога паднаја во швајцарија беше се ченгис и еден друг него него знам ги викна некој Албанец от прилепските села краделе во некој куќи во околината на сион на бегање кога се опариле зеле некое бмв а колата со кој ошле во Швајцарија ја дале на преса во отпат е на граница кога малку повеќе испитале кае колата и кој се а можеби и некој ги каша паднаја затвор поце порано беше со бобо и Ѓоко ушлино Али тие беа по паметни се тргнаја а поце кој стигна го користи
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Егзекуторот Ристо
(Зоран Божиновски)


 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче даде црвен картон да не работи ништо

watch_later 04. ЈУЛИ 2020. @ 12:04

 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
877
Поени од реакции
2.421
Тушникот му беше обезбедување на Рамбовци и некое време во ноќниот клуб Давидоф,после то замина Струмица кај стариот добар другар Пинда во врска со фк.Беласица,се збораше и дека имат соработка со Бајруш Сејдиу.Во неколку наврати му беа запалени колата и моторот од х особи.Неговата екипа од бт ја има коментирано Црноризец уште на почетокот од темата.
Овај Столе не ми е доволно познат само знам дека е тарапана со пари,го гледам низ град со нај новите модели на коли,страшен возен парк.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
IMG_20200704_155642.jpg
Димче Грунец, брат му и останата екипа од охридскиот криминален подмладок. Грунец е веќе добро познат на темава.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.743
Поени од реакции
2.665
Ovoj Tusnikot da ne smenil boja?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Ovoj Grunec cija produzena raka e? Mi izgleda taka. Da ne e na Zika. Vikaat lihva dava
Не знам најточно чија продолжена рака би бил. Близок е со Чонгур, во време на Дпмне беше со нив, во време на Сдсм сега, смени страна како повеќето кримоси. Божиновски порано пишуваше и дека со дрога се занимава.
 
Член од
24 август 2015
Мислења
241
Поени од реакции
346
Прегледај го приврзокот 257275поце неје некој мафијаш неко е арамија е сеа колку е добар во таа работа незнам ама дека е баран от луќе да кради за нив то знам кога паднаја во швајцарија беше се ченгис и еден друг него него знам ги викна некој Албанец от прилепските села краделе во некој куќи во околината на сион на бегање кога се опариле зеле некое бмв а колата со кој ошле во Швајцарија ја дале на преса во отпат е на граница кога малку повеќе испитале кае колата и кој се а можеби и некој ги каша паднаја затвор поце порано беше со бобо и Ѓоко ушлино Али тие беа по паметни се тргнаја а поце кој стигна го користи
Abe dali ovaj e za da mu obrsnis vnimanie narkoman kockar zabordzen e segde vo posledno e so trskovci najmnogu so edno sankure rodnina na cavata.
Автоматски споено мислење:

Тушникот му беше обезбедување на Рамбовци и некое време во ноќниот клуб Давидоф,после то замина Струмица кај стариот добар другар Пинда во врска со фк.Беласица,се збораше и дека имат соработка со Бајруш Сејдиу.Во неколку наврати му беа запалени колата и моторот од х особи.Неговата екипа од бт ја има коментирано Црноризец уште на почетокот од темата.
Овај Столе не ми е доволно познат само знам дека е тарапана со пари,го гледам низ град со нај новите модели на коли,страшен возен парк.
da te popravam malku tusniko beshe bil I ke ostani sluga. tusniko kolku so znam e mnogu dobar prijatel I so urko GI imam gledano po plazi niz ohrid posledno so slusnav za tusniko deka zaedno so toci negov drugar so kola Mercedes a klasa zastanale na benziska turile 3000 den NAFTA I izbegale posle begstvoto odma naprajle sudar
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Abe dali ovaj e za da mu obrsnis vnimanie narkoman kockar zabordzen e segde vo posledno e so trskovci najmnogu so edno sankure rodnina na cavata.
Автоматски споено мислење:


da te popravam malku tusniko beshe bil I ke ostani sluga. tusniko kolku so znam e mnogu dobar prijatel I so urko GI imam gledano po plazi niz ohrid posledno so slusnav za tusniko deka zaedno so toci negov drugar so kola Mercedes a klasa zastanale na benziska turile 3000 den NAFTA I izbegale posle begstvoto odma naprajle sudar
Bilder na teski steroidi, uste pred deset god pozirase po plazine u Ohrid, so Urko stiskaa stomacni. Ama ovoj se gleda deka e falinka Urko znae kurnaski potezi da prai. Cim pali koli...
 
Член од
24 август 2015
Мислења
241
Поени од реакции
346
Bilder na teski steroidi, uste pred deset god pozirase po plazine u Ohrid, so Urko stiskaa stomacni. Ama ovoj se gleda deka e falinka Urko znae kurnaski potezi da prai. Cim pali koli...
da beshe malku pameten da go iskoristese toa so lezese I zatvor za rambovci I mu GI nosese vleckite na dragi zoki duri vozat gliser ili pedalinki tusniko trebase da IMA mn pari
 

Kajgana Shop

На врв Bottom