Криминалци и криминални групи во МК

Член од
2 декември 2019
Мислења
113
Поени од реакции
140
Еве го Џељо 2001 година..

20191205_173719.jpg

20191205_173652.jpg

20191205_173704.jpg
Автоматски споено мислење:

Ако некој ја гледа емисијата на Сител "Се или нешто" моментално.Девојката што игра е сестра на Јасмин Лесковица,а татко и кој е во публика е Неџип Виски Лесковица,иначе близок пријател на Џелал Ајети,стара гарда на криминалци..
 
Последно уредено:
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
Еве го Џељо 2001 година..

Прегледај го приврзокот 224343

Прегледај го приврзокот 224344

Прегледај го приврзокот 224345
Автоматски споено мислење:

Ако некој ја гледа емисијата на Сител "Се или нешто" моментално.Девојката што игра е сестра на Јасмин Лесковица,а татко и кој е во публика е Неџип Виски Лесковица,иначе близок пријател на Џелал Ајети,стара гарда на криминалци..
Неје џело браќамо неџо и наим а тој со капата е шќипоња
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Добро а што се има десено со Офца стварно - ок, знаеме дека само џипот му го најдоа - ама некои *гласини или нешто нема ли?
Офца ни Нострадамус не знае каде е.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Добро а што се има десено со Офца стварно - ок, знаеме дека само џипот му го најдоа - ама некои *гласини или нешто нема ли?
Nikoj neznae samo zborat bez vrska gledam i tuka nekoj zbori bez vrska a pojma nema jas neznam i zaso pisuvat koga neznaat
Автоматски споено мислење:

Nikoj neznae samo zborat bez vrska gledam i tuka nekoj zbori bez vrska a pojma nema jas neznam i zaso pisuvat koga neznaat
I samo moze sa se nagagja i milion muabti niso drugo
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.928
Поени од реакции
17.640
Еве го Џељо 2001 година..

Прегледај го приврзокот 224343

Прегледај го приврзокот 224344

Прегледај го приврзокот 224345
Автоматски споено мислење:

Ако некој ја гледа емисијата на Сител "Се или нешто" моментално.Девојката што игра е сестра на Јасмин Лесковица,а татко и кој е во публика е Неџип Виски Лесковица,иначе близок пријател на Џелал Ајети,стара гарда на криминалци..
Кога ги гледам сликиве од борциве,не е ни чудно што нашиве ја добиле секоја битка со УЧК во 2001.
 
Член од
2 декември 2019
Мислења
113
Поени од реакции
140
Кога ги гледам сликиве од борциве,не е ни чудно што нашиве ја добиле секоја битка со УЧК во 2001.
Тотално си во право
Неје џело браќамо неџо и наим а тој со капата е шќипоња
Мене повеќе ми личи на Џељо,но може и да сум грешка.Како и да е и двајцата се добро познати на овој форум.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.862
ИСТРАЖУВАЊA
Многу кривични пријави за избори, малку во затвор
Од преку 800 кривични пријави за криминални дела поврзани со изборите, со 165 обвиненија и со 131 пресуда, во затвор казната ја издржале само четириесетина лица, покажуваат статистиките од 2008 до 2015 година. Ваквиот тренд главно се должи на партизацијата на институциите, како и на амнестиите на претседателот Ѓорге Иванов

Автор: Миомир Серафиновиќ
Објавено на 07 јуни 2016


Многу битен и квалитетен текст, се спомнуваат битни имиња и битни случки.
 
Член од
6 декември 2019
Мислења
47
Поени од реакции
68
За тиквешијава нешто? За Кавадарци? За во Неготино глеав има за некој извесен ,,Ѓавол"? Колку што разбрав од искачање од затвор си вратил бензинска што предходно ја поседувал. Ако сте го гледале DarkoVlogs пред неколку денови имаше поставено стори каде што некој лик заборавил да го тргне цревото од резервоарот и ја откорнал цела пумпа, имаше и таг дека е во Неготино, другар ми кажа дека е Гама Оил на тој некој Ѓавол, предходно апомнуван.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
511
Поени од реакции
228
Ofca e betoniran.
Alfite ne pretresle tuku bile izbrkani kako kucinja od hotelot, a bile tamu po naracka. Pukale na tote platenici.
Ima ranet.
Emin e vo zatvor mislam uste.
Mesate seriozni ekipi so sarlatani sto najgolem kriminal im e da kupat dojava na fb.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom