Криминалци и криминални групи во МК

Член од
22 јуни 2019
Мислења
127
Поени од реакции
323
Za na evropsko nivo da, no za Makedonija oni go drzat cel pazar. Da drzis cela kakva takva drzava ne e za potcenuvanje
Па локал мислев на Македонија пошто почнаа бајки да пишуваат дека цела европа ја дрмале.Тема ја упропастија од митови.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.096
Поени од реакции
5.299
Другар лугето се мн јаки.. и више од тоа што се спомнува.. цела македониа германиа, шпаниа, италиа,франциа зборува за нив.
Ha ha, Abe vie albancive ste bile betar od makedoncive, jas mislev samo makedoncive praat prazni muabeti , gledaat random tipovi sto pravat i si gubat vreme vo pravenje mitovi ama vie isto sranje ste bile.
 
Член од
3 декември 2021
Мислења
8
Поени од реакции
9
Ha ha, Abe vie albancive ste bile betar od makedoncive, jas mislev samo makedoncive praat prazni muabeti , gledaat random tipovi sto pravat i si gubat vreme vo pravenje mitovi ama vie isto sranje ste bile.
Јади бурек не сум албанец.
Автоматски споено мислење:

Italia, Francia I Germania zboruva za Grcec ili Dukjandzik? Moze pecalbarite zborat sto se taze otideni
Ти немаш појма за криминалскиот свет.
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
50
Поени од реакции
53
Јади бурек не сум албанец.
Автоматски споено мислење:


Ти немаш појма за криминалскиот свет.
Тогаш си неписмен и незнаеш како се пишуваат државите што ги наброја.. :)
 
Член од
3 декември 2021
Мислења
8
Поени од реакции
9
Тогаш си неписмен и незнаеш како се пишуваат државите што ги наброја.. :)
Тука има неписмени интелектуалци сите сме ista говна кога се зборува за кримимал битно е да се знае за што се зборува а не како се пишува.
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
50
Поени од реакции
53
Тука има неписмени интелектуалци сите сме ista говна кога се зборува за кримимал битно е да се знае за што се зборува а не како се пишува.
Лоша глума имаш братче....
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.077
Поени од реакции
5.282
"A da kažeše ZAEV zošto ne e procesuiran BORIS MUTKOV FANTOM, za kršenjeto glava na golemiot lider vo Sobranie!? So POSERKO li e dogovoreno?

Mutkov e narkodiler, vraboten kaj POSERKO..."

FB_IMG_1640970730469.jpg

Превземено од Буревесник.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.077
Поени од реакции
5.282
Нова случка денес, сопственикот на Балкан Тантуни ги викнал Бушат Хасани и Оки Амети, за да се пресмета со некои од фамилијата Куртовиќ. Сопственикот на ресторанот Балкан Тантуни во Чаир веќе долго си има проблем со фамилија Куртовиќ, наводно поради тоа што за некој негов дуќан му побарале пред 3,4 години 50.000 евра, а тој не прифатил па потоа со кола Куртовиќи намерно го удриле и му ја оштетиле неговата кола и кога полицијата дошла кај нив, они тврделе дека биле пијани и дека тоа е причината за сударот, така тргнале престрелките кои се стишија после голема галама се до инцидентот денеска.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
411
Поени од реакции
390
Нова случка денес, сопственикот на Балкан Тантуни ги викнал Бушат Хасани и Оки Амети, за да се пресмета со некои од фамилијата Куртовиќ. Сопственикот на ресторанот Балкан Тантуни во Чаир веќе долго си има проблем со фамилија Куртовиќ, наводно поради тоа што за некој негов дуќан му побарале пред 3,4 години 50.000 евра, а тој не прифатил па потоа со кола Куртовиќи намерно го удриле и му ја оштетиле неговата кола и кога полицијата дошла кај нив, они тврделе дека биле пијани и дека тоа е причината за сударот, така тргнале престрелките кои се стишија после голема галама се до инцидентот денеска.
Malku ti e nejasen tekstov
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.620
Поени од реакции
17.071
Член од
12 јануари 2020
Мислења
411
Поени од реакции
390

Kajgana Shop

На врв Bottom