Криминалци и криминални групи во МК

Член од
16 мај 2010
Мислења
5.142
Поени од реакции
3.326
Ова е втор профил со исто име "Кичеец Мафија" кој објавува разговори од Кичеец што досега не излегле ради содржината, но, по квалитетот на звукот се гледа дека не се прислушкувани, туку се снимани од самиот Зоки, некој убедливо го д**и, а најверојатно сите се снимани во текот на 2018та пред да пукне аферата Рекет. Неколку дена пред да пукне јавно "Рекет", некој на Твитер имал напишано за секс скандалот на Боки 13 и Кичеец, и ред други работи (ќе пробам да го најдам тоа). Иначе уште пред неколку години, кружеа муабети дека, на Раде Штекли жена му била со Кичеец, на Кичеец жена му била со Орце Камчев, а на Камчев жена му со Мијалков, но очигледно кругот се измешал :D
Што направија бе овије секс фест, секој секого .. на крај мажите у затвор а жените поголеми мафијаши ќе искочат хахахах
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.778
Поени од реакции
4.862
Што направија бе овије секс фест, секој секого .. на крај мажите у затвор а жените поголеми мафијаши ќе искочат хахахах
Веќе во :oftopik: ми оди мислењето, али ај поврзано е сепак... Сум слушал дека и стариот што е загинат, Јордан Мијалков, бил женкар, а па Буревесник пишуваше и за некој ваков скандал во фамилија Мијалкови, мислам го објавивме тоа и тука тогаш.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.097
Поени од реакции
2.704
Се си знаеле меѓусебе кој кого и ја ебе жената, овој на кичеец, камчев на мијалков, овој другиот на камчев, каша попара направени, не се знаело кој јаде а кој пие. Големи мафијаши нема што.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
5 март 2018
Мислења
11.001
Поени од реакции
10.717
Се си знаеле меѓусебе кој кого и ја ебе жената, овој на кичеец, камчев на мијалков, овој другиот на камчев, каша попара направени, не се знаело кој јаде а кој пие. Големи мафијаши нема што.
На крајот ќе испадни дека сите заедно се една голема полигамска фамилија :гик:
Прашање на време е кога ќе излези видео кај шо прават групно оргии во "станот".
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.142
Поени од реакции
3.326
Абе од друг аспект, Македонија е едно големо село, испрдок од држава малце луѓе. Уште посебно ако ги исфилтрираш тие со големи приватни бизниси, ептен се стеснува кругот. А кога имаш голем бизнис автоматски доаѓаш во допир со сите тие луѓе, на еден или друг начин. И да не сакаш негде ќе запознаеш некој у министерство зашто ќе ти се побара мито за Х причина.

На близок пријател му бараа мито за да му пројде хомологација за 4 автобуси. Му ги држеа на царина не му ги пуштаа 5 години стари автобуси а у ЈСП уште се возат Саноси од Југославија. И на крај го довлечка на состанок главниот на царина или нешто така и тие што бараа мито како попарени излетаа од ресторанот, утре дента сите 4 буса минаа хомологација.

Значи врти сучи мораш да имаш некој у тие кругови. Лошото е ако ти направат услуга, е тогаш јебига :)
 
Член од
13 септември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
1
Anonimus - Nehat Sulejmani od gazi baba,najdobar drugar na Almir Drpljanin-Amko,ista grupa sto pljackaa.osuden na dozivotna,pa namalena na 20 god za dvokratno ubistvo kaj porta vlae,ubi policiski inspektor i negov shura a zenite tesko raneti,zaradi krvna odmazda.mangup prva klasa pocituvan od site,ekstremno hrabar kako i Amko i cela taa grupa.
Covekot ubien vo odmazda bil voeno lice kapetan, a ne inspektor.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
7.020
Поени од реакции
5.893
На крајот ќе испадни дека сите заедно се една голема полигамска фамилија :гик:
Прашање на време е кога ќе излези видео кај шо прават групно оргии во "станот".
На крајот да не испадне дека сфе ова се правени лажни снимки монтирани :LOL: Веќе глупо и нелогично ми станува што Мијалков е у секоја втора снимка. Праел она,праел тоа,праел трето ... Пишувал пресуди,ебел туѓи жени,нарачувал убиства и тако даље .... Чоеков е бре мултитаскинг :LOL: јас ме мрзи да појдам до продавница да земам леб,камоли и даљинско од тв да земам имам воља .... Целиот е пропаднат бре ....Видете го....
 
Член од
17 август 2021
Мислења
32
Поени од реакции
49
Точно е ,идаше во Охрид нонстоп,мислам со Жупанон се дружеа,голем респект имаа према него....
Интересен стил имаше,да го видеше на 200 м со грб свртен ќе знаеше дека е Жан.
Ми кажаа дека го нокаутирало дете 16 годишно пред извесно време, не бил повеќе тој ист Жан

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
7.020
Поени од реакции
5.893
Го бараат,го бараат,не може да го најдат ... Оп блиску у Ѓорче им е Седат Тоа кај пералната пред мостот-Сарај
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.778
Поени од реакции
4.862
Го бараат,го бараат,не може да го најдат ... Оп блиску у Ѓорче им е Седат Тоа кај пералната пред мостот-Сарај
Ќе им каже ли некој на новинариве и порталите, дека Седат Бајрами, Бесир Љатифи, Егзон Зендели, Сенат Љатифи, Иљаз Муареми и Исмаил Рогачи се загарите а не босовите :D
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.236
Поени од реакции
960
Ми кажаа дека го нокаутирало дете 16 годишно пред извесно време, не бил повеќе тој ист Жан

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
Фала на информацијата,кога го нокаутирале и каде ,напиши повеке за случката ако ги имаш инфо.
Во четвртокот праша дали е жив
 
Член од
17 август 2021
Мислења
32
Поени од реакции
49
Фала на информацијата,кога го нокаутирале и каде ,напиши повеке за случката ако ги имаш инфо.
Во четвртокот праша дали е жив
па денес е недела бе другар не знаеше човекот кое е детето и зошто, Жан паднал во нокаут, од околните продавници вработените го ладеле, толку ми кажаа

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2021
Мислења
68
Поени од реакции
170
Има доста случки који се направија последниве месец дена, и кој ги немаше по медиумиве.Камер имал проблем со газдата на кафичот “Султан” во Вутел, и му барал голема сума на пари(околу 40.000 евра), но Камер имал и “кандидат”.Кога се затвори кафичот Султан, едни турци од Гази Баба сакаа да го земат на кирија, но добија информација дека Камер ќе им бара пари, и најдоа локал во друго место.Информацијата ја добија од еден лик који со години е во проблем со блиските на Камер-(Бедри Железара) и се вели дека он е нарачател на неговото убиство.Пред една недела, синот на Камер го истепал едниот човек на Бедри, бидејки го уценувал пред неговиот дом и бил претепан во подрум, и му се заканувал дека и другите луге од Бедри ќе го доживеат истото.Инаку, лугето на Бедри продаваат и марихуана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom