Криминалци и криминални групи во МК

Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
Абе добра беше реконструкцијата ама некако не беше интересен случајот.[DOUBLEPOST=1539625376][/DOUBLEPOST]А зашо од синот? Што корист би имал он? Да ке му земе пари ама што ке направи со парите ако не знае да работи. А така изгледа штом пријавил у полиција и чека убиецот да биде уапсен а не самиот да го убие или да плати друг да го убие.
 
Последно уредено:
Член од
28 февруари 2015
Мислења
30
Поени од реакции
20
Абе добра беше реконструкцијата ама некако не беше интересен случајот.[DOUBLEPOST=1539625376][/DOUBLEPOST]А зашо од синот? Што корист би имал он? Да ке му земе пари ама што ке направи со парите ако не знае да работи. А така изгледа штом пријавил у полиција и чека убиецот да биде уапсен а не самиот да го убие или да плати друг да го убие.
Nema sto da plati da ubie , eden so eden se
tatkoto na dilaver bojku i negoviot sin
go imat ubieno , sinot na ovoj sto go naracal ubistvoto na bojku ( od svajcarija e tezok bogatas)
oko za oko zab za zab , kraj na muabetov samo ako sakat da prodolzat pa da ostanat bez semejstvo i ednite i drugite
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
Абе добра беше реконструкцијата ама некако не беше интересен случајот.[DOUBLEPOST=1539625376][/DOUBLEPOST]А зашо од синот? Што корист би имал он? Да ке му земе пари ама што ке направи со парите ако не знае да работи. А така изгледа штом пријавил у полиција и чека убиецот да биде уапсен а не самиот да го убие или да плати друг да го убие.
Високо политичко лајно е убиството на Дилавер бе, затоа е и толку профи :toe:[DOUBLEPOST=1539641890][/DOUBLEPOST]
Nema sto da plati da ubie , eden so eden se
tatkoto na dilaver bojku i negoviot sin
go imat ubieno , sinot na ovoj sto go naracal ubistvoto na bojku ( od svajcarija e tezok bogatas)
oko za oko zab za zab , kraj na muabetov samo ako sakat da prodolzat pa da ostanat bez semejstvo i ednite i drugite
Наголемо се зборуваше дека е политичка кавга, што знам... Али и инфово од тебе е топ! Кој е богаташот од Швајцарија ?[DOUBLEPOST=1539642055][/DOUBLEPOST]
Кај ја набавуваш коката?
Tijuana, али за мене ова иначе не растурам (y)
 
Член од
28 февруари 2015
Мислења
30
Поени од реакции
20
Наголемо се зборуваше дека е политичка кавга, што знам... Али и инфово од тебе е топ! Кој е богаташот од Швајцарија ?
druze koj e toj od svajcarija neznam tocno , samo znam deka covek blizok na dzelo pokojniot bese drugar so dilaver bojku , pa saka edno vreme da gi smirat da si dadat (BESA) deka ke stavat kraj na frkava
ama nisto ovoj batkava od svajcarija im vika ako treba site ke umreme ama nego ziv ne go ostavam , i taka posle nekoe vreme go utepa bojku
sea za sea eden prema eden se , pa ke vidime ponataka
 
Последно уредено:
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Крвна одмазда е увиството ,брат му на Дилавер исто беше изрешетен но имал среќа да преживее па полиција го чуваше во болница додека заздравуваше..
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019

Kajgana Shop

На врв Bottom