Креативни модни трендови (со слики)

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Macedalien, 15 јули 2005.

 1. Macedalien

  Macedalien Вонземјански Администратор

  Член од:
  6 февруари 2005
  Мислења:
  10.103
  Допаѓања:
  238
  Ајде навалете со идеи и со слики!!!
   
 2. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
  Ќе редиме уште лепоти? Ајдеее :lol: :P

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
  п.с. Може и само фаци да? Модели се де, ако ако :lol: :lol: :wink:
   
 4. Macedalien

  Macedalien Вонземјански Администратор

  Член од:
  6 февруари 2005
  Мислења:
  10.103
  Допаѓања:
  238
  Да, да... Секако!!! Ставај :wink:
   
 5. _ZlObNiCa

  _ZlObNiCa

  Член од:
  26 април 2005
  Мислења:
  1.790
  Допаѓања:
  40
  Gi sakam konduriiiiive:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 7. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.339
  Допаѓања:
  25.474
  [​IMG]
  Oва е ногата на Кери Бредшо, така?
   
 8. vardarce

  vardarce

  Член од:
  6 јули 2005
  Мислења:
  2.982
  Допаѓања:
  9
  A moze li da se stavaat sliki od modeli od Argentina ama da ne bidat obleceni vo ekskluzivni fustani tuku vo bikini i takvi nekoi raboti :?: :)
   
 9. _ZlObNiCa

  _ZlObNiCa

  Член од:
  26 април 2005
  Мислења:
  1.790
  Допаѓања:
  40
  staj gi slikite na topicot dolen vesh,poadekvatno e tamu :lol:
   
 10. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 11. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 12. Toreador

  Toreador Spectacular Apocalypse

  Член од:
  24 јуни 2005
  Мислења:
  3.451
  Допаѓања:
  43
  Lele, skoro svrsiv. :P :P :P hahahah! Samo kooooooooooolku obozavam dolga noga us visoka stikla i fustance. mh mh mh
   
 13. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
  Арвандор, а кој не сака? :lol: :lol: :P

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 14. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
 15. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.339
  Допаѓања:
  25.474
  Сигурна си дека на оваа и е тука местото? :x
   

Сподели преку: