Кој ќе постира после мене

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од gos, 6 септември 2008.

 1. gos

  gos Wrong

  Член од:
  8 ноември 2007
  Мислења:
  712
  Допаѓања:
  55
  Играва е вака:
  дали ќе погодиш кој ќе постира после вас..значи ќе кажете некој член од форумот.
  постирајте сега било кој од другиот пост на темава со име:wink:
   
 2. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.643
  Допаѓања:
  151.215
  Мислам дека имаше веќе една ваква тема ама ја зашупија во канта.
   
 3. Mlad_man

  Mlad_man Sine Qua Non

  Член од:
  20 април 2007
  Мислења:
  3.477
  Допаѓања:
  208
  Мислам дека темава нема смисла. Некој за инат нема да пише за да не погодите и счично. Така да плус со 20000 члена ти да погодиш чоек. Затоа мислам јавно претпријатиеза должено за ова нека си ја работи работата. без навреда админи и модератори
   
 4. gos

  gos Wrong

  Член од:
  8 ноември 2007
  Мислења:
  712
  Допаѓања:
  55
  темата е дали ќе погодиш, а не мора да погодиш,а за 20000 члена ти знаеш одприлика кој седи најмногу во играчница.
  ако мислите дека нема смисла темава тогаш клуч.
   
 5. alex-st

  alex-st

  Член од:
  7 јануари 2008
  Мислења:
  5.366
  Допаѓања:
  803
  После мене ќе постира некој администратор :vozbud:
   
 6. Esobar

  Esobar Македонија над СЕ !

  Член од:
  12 февруари 2008
  Мислења:
  4.895
  Допаѓања:
  451
  не не нееее gos ке постира после мене:nesvest:
   
 7. gos

  gos Wrong

  Член од:
  8 ноември 2007
  Мислења:
  712
  Допаѓања:
  55
  pogodiiiii ,aj posle mene tvojata majka
   
 8. radzo

  radzo Man Utd!

  Член од:
  20 јануари 2008
  Мислења:
  697
  Допаѓања:
  17
  хахахах
  мислам дека ќе постира ace_elemeNt
   
 9. ShakaZulu

  ShakaZulu " Тој Сум Бре "

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  2.921
  Допаѓања:
  3.040
  грешка си еве јас првпат овде пишувам

  сега незнам кој нов сум никој не ми паѓа на памет
   
 10. Sofie

  Sofie

  Член од:
  31 мај 2008
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  51
  Мислам дека ќе постира *МајА* :pipi:
   
 11. *MajA*

  *MajA* I love myself...sometimes I don`t

  Член од:
  22 април 2008
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  8
  :pos2::pos2: паа очигледно е , полн погодок:pos2::kesa:
  паа јас мислам radzo или ShakaZulu :wink:
   
 12. ShakaZulu

  ShakaZulu " Тој Сум Бре "

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  2.921
  Допаѓања:
  3.040
  ааа погоди еве ме и мене :)

  еве сега е Ranzo
   
 13. Паган-др

  Паган-др Гостин

  Грешка. :)
  После мене гос.
  П.С. Темава уште ми нема смисла.
   
 14. na oko

  na oko

  Член од:
  23 септември 2008
  Мислења:
  159
  Допаѓања:
  12
  Ne da nema smisla,nego aj po mene ke bide CPM garant
   
 15. Фил Ајви

  Фил Ајви Гостин

  После мене Mak.Tiger.....
   

Сподели преку: