Кој ја сака DIVINE повеќе од мене?

Статус
Затворена за нови мислења.

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Posle edna mala diskusija so Divine... i rekov deka osven mene nikoj drug ne ja saka na forumov (provokacija jaka :wink: )... taa cvrsto ubedeno rece: "Eh kako ne samo ti si bil, ima i drugi"... :lol:
Koga ja prashav koi drugi se toa?.... Taa rece "ne znam" (vo navodnici poshto ne i poveruvav :lol: ) jas i rekov ke si otvoram tema i ke si prasham... pa da vidime.... :wink:
Epa povelete izjasnetese.... mashki - zenski i tnt koj i da ste.... ako e poveke od mene.... kazete i dokazate.... :lol:
Inace za da bide pojasno koj e toj/taa shto najpoveke ja saka svoeto sakanje ke treba da go iskazete preku komparacii.... na primer eve ke pocnam jas:
Ja sakam kolku shto malo bebe saka mleko 8) :lol:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Баш си е на место девојката еве и јас ја сакам (немој погрешно да сватите) :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ецкооо :lol: :lol: :lol: Од старт те убија девојкиве ... и јас ве сакам :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
абе еко види вака сеа без навреда и јас си ја сакам само чекај дивајдер да дојде па да видиш шо е сакање :) иначе ја не можам да кажам дека ја сакам до толку оти јас ја знам само месец дена а ти ја знаеш цел живот а како личност да ја сакам :) :oops:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ааааа мене ми изгледат како сууупер женска, мислам понатака дека ќе можам да кажам целосно мислење за неа и за нејзината личност зато шо сеуште не ја знам убо...ама пусто многу сеири терат :wink: се зезам
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
МаРиНа`Ох напиша:
ааааа мене ми изгледат како сууупер женска, мислам понатака дека ќе можам да кажам целосно мислење за неа и за нејзината личност зато шо сеуште не ја знам убо...ама пусто многу сеири терат :wink: се зезам
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Koj ne me znae skapo me plaka ... ama koj me znae uste poskapo ... umre dzupkata sto da pravam :lol: :wink:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Абе реков ја дека ми е фејворит и дека страшно ми смета што е мужена. У бракови не се мешам. :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.175
Поени од реакции
34.324
Aceva напиша:
Абе реков ја дека ми е фејворит и дека страшно ми смета што е мужена. У бракови не се мешам. :wink:
Ја издаде и и го скрши филмот! :evil: :? :wink: :D :lol: Да ги бришам постовите? :lol: :lol: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Acid напиша:
Aceva напиша:
Абе реков ја дека ми е фејворит и дека страшно ми смета што е мужена. У бракови не се мешам. :wink:
Ја издаде и и го скрши филмот! :evil: :? :wink: :D :lol: Да ги бришам постовите? :lol: :lol: :lol:
Acid, koga sum kriela deka sum mazena? :lol: :lol: :lol: Ne brisi nisto, i vo toj slucaj me saka i i se vazi glasot ... Aceva **********
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ја највеќе ја сакам :lol: штета за тие што не сте ја запознале
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Princ напиша:
jas ne ja sakam (ne ja ni znam ama ipak glasot se vazi :P)
Е си се прешол малце, прашањето е кој ја сака повеќе од Еко, а не кој ја сака или не. Значи, гласот моеш да си го ставиш....кај сакаш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom