Кој ја е*е!

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
11.159
Поени од реакции
3.486

Мислам дека тоа сакаше да кажи. Кој ја ебе.
Или не....? :)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.841
Поени од реакции
6.318
сакаше да каже да ми го протресе оваа дрољава:pos2:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.377
Поени од реакции
2.520
незнам кој би можел да ја ебе оваа.. Баш е НЕсимпатична и НЕубава !!!
 
Член од
31 октомври 2010
Мислења
338
Поени од реакции
57
Овој како наш човек да е ? ( ем на гркинката , ем недоквакан)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom