Кој и што најмногу ве нервира во животот ?

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
У живот највише ме нервира живот.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.306
Поени од реакции
7.288
Типови на личности ко муртинскиот.
 

Kaleb

Where we’re going, we don’t need roads!
Член од
15 август 2020
Мислења
393
Поени од реакции
2.948
неписмени што изигруваат лудило!
 
Член од
22 декември 2020
Мислења
213
Поени од реакции
95
Оние личности кои СЕ знаат ...
Препотентни...
 
Член од
6 април 2010
Мислења
1.578
Поени од реакции
10.588
Студенти бруцоши и во почетни стадиуми на студирање запишани на некои од т.н ,,дефицитарни струки", во прв ред ликови што студираат на финки, електро, машински, медицина и.т.н.
Таква вообразеност и ароганција, изгубен допир со реалноста, не ми текнува да сум сретнал.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мислиш на тоа као негација цк?
Не, после јадење најчесто имам приметено праат, со јазикот си ги чистат забите и ццкаат, гадно :гомце:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.128
Поени од реакции
2.767
Не, после јадење најчесто имам приметено праат, со јазикот си ги чистат забите и ццкаат, гадно :гомце:
Tие работа нека ги прават ама, не пред другите луѓе на маса... Нека си излези надвор на тераса и нека ги прави тие работи...

Мене пак ме нервира некој на јадење со салфетката/шамивчето пред сите кај што го дува носот. Абе оди во друга просторија прај го то...
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.070
Поени од реакции
11.048
Луѓе што ц`цкаат со устата :гомце:
Не со јазик, туку со вакум си ја чистат паднатата пломба на 6ката, јавно во кафуле.
:icon_lol:

Нз дали сум пишал поназад ама ептен ме нервират луѓе кои што мислат дека нивната визија е најдобра, а останатите немаат појма од животот.
Пример, се оженил некој на 23, цел живот ке црнчи за 300е, ке вози кола од 800 евра, ама ке хејта луѓе шт потрошиле +5 год од животот во кариера, и се женат на 30 и земаат 4 цифрена плата.
АБЕ НАЗАД Е ТАА БРАТ, КОГА СЕ ОМАЖИ ТАА МОЈОВ ЗАБАВАЧЕ БЕШЕ.
Ова како пример, милион др може да најдам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Пример, се оженил некој на 23, цел живот ке црнчи за 300е, ке вози кола од 800 евра, ама ке хејта луѓе шт потрошиле +5 год од животот во кариера, и се женат на 30 и земаат 4 цифрена плата.
И вакви после на слави те замараат „кога ќе се мажиш/жениш“ ехехехехеее
 
Член од
13 декември 2020
Мислења
85
Поени од реакции
139
Кога прави некој така во моја близина дали ццка, подригнува или други грозни работи пред се знам дека не ме почитува а друго сфаќам дека е сељак пар екселанс.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom