Кој е подобар вокал? (вокал, не изглед)

Koj e podobar vokal ako go isfrlime nadvoresniot izgled?

 • Marjan Stojanovski

  Гласови: 6 5,1%
 • Tose Proeski

  Гласови: 99 84,6%
 • Никој од нив.

  Гласови: 5 4,3%
 • И двајцата

  Гласови: 1 0,9%
 • Немам мислење.

  Гласови: 6 5,1%

 • Вкупно гласачи
  117
Член од
20 декември 2005
Мислења
2
Поени од реакции
0
tose e mnogu isforsiran a ne treba oti ima mnogu podobri peaci od nego
:music3: :music3: :music3:
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Tose se ima dokazano deckoto. Nego mene marijan mi e dzver, komedija e covekot.:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Шо Уште има да се коментира за темава незнам Коа се гледа разликата а и успесите сепак Тоше е закон Денес Во универзална Ке е тоше несум сиурен за марјан инаку насловот на журката е
Познативе Во Светот или Успешните не сум сигурен нека ме исправи некој ако е информиран
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Се разбира дека Тоше е подобар, а што мислеше со она вокал а не изглед? Да не мислеше случајно дека Марјан е подобар вокал? Ни изглед ни вокал, за Тошка едноставно маж нема...
 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
Тоше, нормално бе дечки.
Неговите гласовни способности се далеку далеку пред Марјан. Мислам дури е дека темата е пардоксална :icon_lol:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Ниту едниот ниту другиот. И двајцата се дегени.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Тоше според мене (не дека нешо многу го сакам)... Марјан и поубав глас да имаше, нема да гласав за него, ми стана ептен антипатичен ко видов на една анкета шо имаше изјавено - Девојките ме сакаат со многу гел на косата...
Ноу Комент ! ! !
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Изглед?:pos: :pos: :pos: :pos: никој!:icon_lol: Вокал? Тоше се разбира! па не може за гласот да се споредува. Анкетава е извесна се знае дека ТОШЕ:kajg:
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Toshe - i glas i stas,Marjan e samo bleda kopija.
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Dobro mislam deka prasanjevo ne trebalo da bide postaveno. Se znae koj e podobar vokal. Definitivno Tose e bolji.
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Какво е ова прашање?!?! Се знае - Тоше.
Марјан пее добро, ама пустиот има подеднакво флегматичен глас како и самата негова појава.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
76
Поени од реакции
5
i Marijan si ima svoi kvaliteti no Toska e mnogu podobar od Marijan,
abe toa ko ke vikne...ne stvarno alal da mu e na Tose- sekoja cest si ima deckoto kvaliteten glas definitivno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom