Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
simplex ги изгубија сите натпревари оваа година на WCG ^^
 

5pammeR

Love
Член од
24 август 2008
Мислења
338
Поени од реакции
9
Зашо така говорате ко у струмица шо беше турниро тепаа No Draw само така си зеете..
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Минатио па од брат ми изгубиите.. немаше награда, само 5тто оделенци играјаа..:tapp:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
0
Како можете гомна за симплекс да јадите .. мене не ми е јасно .. ако сте подобри зошто не ги победивте на qWCG .. ако победат на некој турнир симплекс сите "Simplex najdobri" а ако изгубат "Simplex botovi" .. респект малку кон најдобриот тим на македонија во овие 3 години ..
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Хм... кога тава сонувал си јас не памтам...:tapp:
wizard. минатата година.. брат ми, корн.. од тии изгубиите.
А тај глуп турнир у дакар бее само 5тто оделенци.. дек бее легенд.. мислам адмиинто.
:)

Не дрнки оти сте земале некој никаков турнир, са мислате струмица га држате, такви маленки деца да не тепате..:kesa:

Back on topic, имате msn/skype/mirc.. ке ви објаснам ако имате некои нејасни работи.

пиис.
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
wizard. минатата година.. брат ми, корн.. од тии изгубиите.
А тај глуп турнир у дакар бее само 5тто оделенци.. дек бее легенд.. мислам адмиинто.
:)

Не дрнки оти сте земале некој никаков турнир, са мислате струмица га држате, такви маленки деца да не тепате..:kesa:

Back on topic, имате msn/skype/mirc.. ке ви објаснам ако имате некои нејасни работи.

пиис.
Абе да... лани ак памнаш нии изгубииме од лгх после јас и ојдех си и од кгн изгубииме плус тогај спартан не играа ти.. сега шо сме у NoDraw така да... фор д вин ...
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
0
i DIVINE TEAM se nesto .. hm.. Red , mLa , HoRRoR , SASHA (BILLA BONG) , argrN (aragorN) .. pozdrav do deckite:smir::back: :D:D
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
не се divine, туку DIVINITY, и од каде информацијата дека Red игра за нив? не игра Red, игра twg.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom