Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Инкогнито Original

еден низаеден
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.765
Поени од реакции
1.130
Според мене:
1.bR(bloody rush)-Охрид
2.ENTITY-Охрид
3.simpleX-Скопје

Сум имал можност неколку пати да ги гледам во живо и би рекол еве и јас да не се преценувам али секој што игра минумум 3-4 саати дневно ке победи секој од симплекс 1вс1...Симплекс се најдобри како тим имаат ептен јака тимска работа...а за 1вс1 дрва се!
bR мислам дека веќе не постои и пола тим е у atroX, а CS е тимска игра не е битно дали некој е добар 1vs1 или што и да е. :toe:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.468
Поени од реакции
23.191
bR мислам дека веќе не постои и пола тим е у atroX, а CS е тимска игра не е битно дали некој е добар 1vs1 или што и да е. :toe:
Постојат се знам со главниот што им е (CRm) и сеа коа беше ова за у кина освоија 2 или 3 место не сум сигурен....
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
sX.

Пораката е прекратка. Ве молиме зголемете ја пораката на 4 карактери (букви).
 

Инкогнито Original

еден низаеден
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.765
Поени од реакции
1.130
simpleX.

Entity после оној резултат на KODE5 сменија многу постави и како да се стишаа и замреа. Иако сеуште може да се носат со приматот втори у Македонија. : )
 

Chimpanzee

Pazza Inter Amala !!!
Член од
9 септември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
SimpleX Bile i kje Bidat,ENTiTY smenija mnogu sostavi,a simpleX e nonstop so toj i se uigrani :)
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
па да кажам ентити веќе не знает кој и кој се во составот .... само менват некој, никогаш не се главната 5ка.. многу нефкусно... да се вратат 5ката шо беа и да играат активно ќе бидат најдобри :helou:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
simpleX него .. кај можам да ги најдам да играм со нив на кој сервери играат ! ? :pipi:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Не пратам ич CS ама знам дека на времето бea најјаки Олмост Фејмос,уште го држат тронот? :toe: :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom