Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Петар ти брат стварно или си ного у филм Кантер Страјк или Ного се дрогираш
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.843
Поени од реакции
32.112
Aбе он се дрогира од маленко :pos2:

Иначе, уште се кгн на тронот.
Вежбајте многу дечки, бар ако сакате некоја рунда да им земете. :D
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Nie ne im se davame na kGn koga sakaat neka igrat so nas gi tepafme na mT 16 - 1 na MoNsterbot 16 - 3 i taka da neka igrat kGn so nas ako ne tepat najdobri se....:uvo:
Не се битни само победите :) Мојот тим да ви игра ќе ве тепаата :) Мн на малку :pos2::vozbud::vozbud::je:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Еј петар кути си...

Бај д веј, ду ју смел ит? а? Гес ват?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Nie ne im se davame na kGn koga sakaat neka igrat so nas gi tepafme na mT 16 - 1 na MoNsterbot 16 - 3 i taka da neka igrat kGn so nas ako ne tepat najdobri se....:uvo:
Значи сакаш да кажиш дека иако кгн ве тепаат , сепак вие сте втори на кгн серверите .. :pos:
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Не му замеравајте на петар, нели глеате дека ги утнал апчињата? :))
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Nie ne im se davame na kGn koga sakaat neka igrat so nas gi tepafme na mT 16 - 1 na MoNsterbot 16 - 3 i taka da neka igrat kGn so nas ako ne tepat najdobri se....:uvo:
Гледи шо апчина пијаш на сабајле т.е не ги зими на бабати............:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Jas mislam deka se znae koj e.Toa e kgn i nema sto da se pravi muabet nekoi vikaat estoncite se citeri ama jas ne veruvam sum gi gledal i znaat da igraat.Pozz do niv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom