Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Nikoj ne rece deka sme pro i deka sme podobri od vas . ve tepavme da , ali ne znaci deka sme podobri od vas , a jack ke te zamolam da ne se zaletuvas mnogu da se raspravame za gluposti a posebno NoFear od mojot klan ne bidete glupi posto nekoj Bugii napisal eden post i sea nie ke se raspravame za gluposti.BtW kako so znam igrame za zabava a ne ke igrame 1 cw za da ima posle tema za sto da se rasprava na forum.I gledajte da pravete sobiranki kaj ke ima da se zbereme da se ispukame , pijancime a posle ako ima i nekoja zena a ne samo da se karame ajt sea :helou:
hahhaa e taka sea mu daese kraj na 101 epizoda :) :pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
......И сите се живееа срекно до крајот на животот :pos:
 

FloRiD[a]

ТheMacTep!
Член од
9 јуни 2008
Мислења
116
Поени од реакции
2
Najdobri Klanovi od Kajgana: kgn. i r3. Se znae
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.026
Поени од реакции
32.602
Има едни NvL .. Типчињата public owners. Секад први.. добри ке станат.. :uvo:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.288
Насловот на темата треба да се смени.
Кој е најдобар клан на кајгана серверите,после кгн?:nesum::duel:
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Најдобар админ сега е иЛе :)

-----------------------------
Не ми го чепкајте Аматер.На кој сакате ке ви држи лекција . Бегинер најдобар играч во Гевгелија тоа значи ПРО :)
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.288
Најдобар админ сега е иЛе :)

-----------------------------
Не ми го чепкајте Аматер.На кој сакате ке ви држи лекција . Бегинер најдобар играч во Гевгелија тоа значи ПРО :)
Другар,да не згреши темата?
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
r3....чекај...тие ги иаме тепано мислам...16-6 и 16-8 ама најболље се....момците за дружба се топ...за цс каменја:baeh:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Nie ne im se davame na kGn koga sakaat neka igrat so nas gi tepafme na mT 16 - 1 na MoNsterbot 16 - 3 i taka da neka igrat kGn so nas ako ne tepat najdobri se....:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom