Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
mene ne me zaboravajte i jas sum dobar igrac :baeh: :baeh:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
ауу ного маабет за 2 сек...:smir:.. била немој :)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
My vote 4 bila (= , зш нејкавте 1 на 1 кога бев у форма ? :pipi:

Неможам Столе со тебе перhohoho:):)...

Он топик:

Пред некој ден на сервер беше Леухнатор...тој е според мене убедливо најдобар...е тој е про а не Попе бототhohoho
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Bila moze ne e pope ama ti i Jacky ste!! I moram da ti kazam imas pravo PoPE ne e PRO:hahaaha
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Вака сега да кажам , кога играте ЦС најчесто кога ви се игра многу , вие се концентрирате на играта т.е правите многу килс , ве служи среќата и слично . А додека кога не ви се игра , играте фор фан и слично , мислам дека среќата нема да е на ваша страна а и исто нема да пукате како што треба , ќе ви доаѓат по двајца и повеќе и така . Па можам да кажам дека Била ти што викаш за Лекс , а исто и за Ѕверот тие никогаш кога ќе влезат на ЦС , биле вон концетрација . Па така и ја можам да кажам дека тие двајца се ПРО играчи за мене , а исто влегуваат со нив и Тсумаше и Сатива .
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ок е све тоа Џеки... ама пак не е забавно да играш концентрирано. Ај за CW разбирам ама на публик... Јас на пример не можам а да не пишам нешто нешто на сервер. Едноставно мора малку да се заебаваме. Овие ептен сериозно сваќаат.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
jebiga bila ja koa ti barav 1vs1 ti se pickase ..ali nema veze .. najdi server kazi Ip ,pw i ke vlezam ke te pobedam i ke si idam ...
Попе...да бидеме искрени за публик не си лош али за клански си тапа...брат за џабе се пуваш у гаќи коа не те бива...
Ќе се договориме на мсн ќе видиме што како...
Мка и Авп знаеш и со тоа си најдобар?

Калаш незнаеш да држиш...а да не збориме за другите оружја...

Нејќам да се карам...ама многу ме нервира кога те фали брат ти....а не си за фалење...ти од про немаш ни п...
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
238
Поени од реакции
2
jas koga igram 90% sum na Ventrilo so drugari praem muabet, ne se mnogu koncentriram na CS1.6 :)

mislam deka premnogu analizirate, pushtete CS i igrajte, dosta so filozofiranje :)
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
73
Поени од реакции
4
per ni ja ne sakam da se karam lOl... ja ne znam kako brat mi (koj e mal) uspeal da se registrira na forumov ..Kako prvo toj zbori bez veze , a kako vtoro ne ni znae so znaci pro.... Ja nikad ne sum kazal deka sum pro,daleku epten sum od toa ...ali mislam deka igram okD:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom