Кој е најголемата КАБАДАЈА во Битола?

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
ami za pece zenskiot..Si klal huliganka na glava i se reshil da ograbva i vlegol vo edna benziska..i mu vika ..JAS SUM PECE ZENSKIOT OVA E GRABEZ..I prodava4kata mu rekla ..AMAN BE PECE PAK SI PIJAN..i ovaj mu rekol kurvo od kaj mi go znajs imeto:)
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: АААААААААААААААААААААААААААА
неможам ќе паднам од столче жими се :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Доста бе пеце ме стрижеше едно време :pos:
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
А муабетот со Трајко Џандаро и мечката го знајте?
Седи дома Трајко и гости му дошле и му се причинало дека звони некој на врата и Трајко му вика на жена му : оди жено види кој е ... и се враќа жена му и вика : никој нема ... и Трајко му вели на гостите : ах изгледа пак е мечката ... и овие го прашват која мечка бе ... и Трајко му вели ... абе пред 2 месеци еб.в една мечка в планина и секој ден иди мед ми носи

:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Немам зборови....кабадаја и пол, само некако она плавото ЈУГО не му стои за кабадаја...го отепа од возење.
А го знаете неговиот прекар? Кога бев јас техничко, тоа ви е од 1997-2001 имаше доста добар прекар - ШКАФОТ. Не знам дали остана тоа прилепено за него.
Тој прекар ќе го носи цел живот. :pos2::pos2::pos2:
Какви мајтапи му имаме праено, се има со нас нервирано :pos2::pos2::pos2:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Jas ne sum od Bt ama sakam da znam sto e KABADAJA:) inace KABADAJA spored pesnata od Parketi e ACO:) a koj e toj, neznam:)
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Kabadaja ti e nekoj so se praj to so ne e, so tepa nekoj film i si misli jas sum najkul od site. Za podobro da sfatis, treba da vidis nekoja kabadaja na delo, pa posle ke ti bidi se jasno :smir:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Kabadaja ti e nekoj so se praj to so ne e, so tepa nekoj film i si misli jas sum najkul od site. Za podobro da sfatis, treba da vidis nekoja kabadaja na delo, pa posle ke ti bidi se jasno :smir:
hahah nemora da vidam, znam takvi :pos2: neznaev deka toa znaci:)
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Prvo: Od PP sum :) .Od lugevo so gi kazuvate samo paljoto giam videno i ne znaef deka bil tolku tezok slucaj,ama kako i da e se gazef od smeenje,a posebno so "OSTAJAAAAA"...looooooooool.Vo PP takvite (kabadaja) kurnazi gi vikaat (ne e bas isto,ama ne mi teknuva poblizok termin).A po moe od luge so gi znam od BT mozi da go spomnite Petar F'stako (koj go znaj go znaj).So nego kolku so se iam smeeno i so drugar mu Ziko vo OH......ko ke mi tekni na nekoj gluposti solzi mi teca od smeenje :) Epteeen e izbegan...Ako go znaj nekoj neka kazi dali pripaga vo kategorijava :):):)

A kako bese toj so go ima na youtube so praj reklama siroksokak.com.mk PROVERETE SAMI ??? loool........I to e strashno parche :)
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Au ke zaboraef...kazete si koj vi se najgolemi MATUFI...heheheeeee
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Ацо Кабадаја !!
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Може некој да ми каже дефиниција за кабадаја..ја од ск сум..се обидувам да сватам :kesa:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Пролистај ја темата, едно 67 пати е кажано т.е. ете има и три поста над твојот... :indi
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.230
Поени од реакции
45.359
Може некој да ми каже дефиниција за кабадаја..ја од ск сум..се обидувам да сватам :kesa:
нешто ко манга али чкарт манга,он мислел дека е манга а уствари бил клошар sd
 

Kajgana Shop

На врв Bottom