Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
ми треба песната што почнува со свирење па после истото тоа со бас, мислам дека никој не пее, по дискотеки ја пуштаат
 
П

Паган-др

Гостин
Као се вика една на антена 5 ја вртат, со труби иде нешто цело време, потсеќа на Џајковски, и после женско пее, нешто Like a bom bom bom?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Песнава оди на Антена 5. Рекламират очна болница изгледа. Не заслушав убаво. Ако некој знае за што зборам... па линкче од песната? :P

Фала.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Рекламират „Европска Очна Болница“ и уште стотина нејасни зборови... ако може ова како хинт да биде. :P
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Друштво мала помош. Кај можам да ги најдам песни од мтв анплагд (на собраниски шо ги давет)? Барав по јутуб ваму таму ама тешко некако.

edit:

Поточно го барам настапот на Зоран Трпков од Рок Агресори.
 
Член од
6 септември 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ај и ја да ви ја кажам мојата мака...
Пред некое време слушнав на Антена 5 една песна која идеше вака " Let me out let me out..." (колку што се сеќавам) ја пее машко со електрична гитара во позадина...
Фала однапред :)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Ај и ја да ви ја кажам мојата мака...
слушнав да Антена 5 една песна која идеше вака " Let me out let me out ... " (колку што се сеќавам) ја пее машко со електрична гитара во позадина
Фала однапред :)
?
 
Член од
6 септември 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0

не,не е таа беше малку поoo различна... беше некако како "let me out, let me out ajajaoha "
ако се сеќавам добро :/

P.S. го даваат само тоа како исечок од некоја песна( има као неколу исечоци па таа па продолжува со други исечоци )и мислам али не сум комплетно сигурен дека ја даваа додека кажуваат некоја плејлиста или така нешто..

P.P.S. знам дека ова не помага многу али ...
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.000
Поени од реакции
4.148
Да не ја знае некој песната од Куку леле ремикс ја пуштат сега многу е мислам дека порано ја свиреа се викаше прегрни ме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom