Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
3 октомври 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Momentalno pesnata sto e Powerplay na antena5????
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
најавната шпица од диско селектор? ако некој знајт?:smir:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.111
Го знам насловот но не и изведувачите. Се работи за You, ја даваат честопати на една реклама со охрид мислам дека. Двајца ја пеат, но не знам кои. Any solution?

--- надополнето ---

Edit:
ја најдов конечно
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
odkoga pominuva toa seljackoto mn normalno...koja e pesnava ja znam ama neznam kako se vika...??pomoss???:))
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Женско ја пее, изгледа Speak се вика колку што можев да видам, ама ја нема никаде на јутјуб. Нешто идеше: I don`t see(need) the rain, I don`t see(need) the sun или пак I can`t see the rain, I can`t see the sun......
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
дечки ако некој случајно знае која е песнава, ја слушнав вчера на Антена , Ерик Фокс баш беше , па нешо у транс стил , мислам дека ја имаше на некој од миксовите на Армин Ван Бурен овие A State of trance шо му се. Имаше во песната некој дел вака идеше ... and it seems so unfamiliar ... wish i could feel you here ... женски вокал беше и ми звучи ептен ко Above&Beyond ама уопште не можев никаде да ја најдам со ова шо го запамтив. Поздрав
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Песната од рекламата за Спорт М што иде на А1?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
474
Поени од реакции
152
Незнаев кај да го поставам прашањето затоа што темата за побарување на мп3 ја избришаа одамна, па еве тука,
ако може некој да ми да де повеќе информации за бендот С'клет затоа што на ЈуТуб има само една песна, а на други сајтови неможам да најдам ништо повеќе...
Благодарам однапред :smir:
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Кој е насловот на песната после Waka Waka...

Овде го оставив клипот од песната на Шакира а веднаш после неа се пее таа песна,една строфа има...
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
698
Поени од реакции
211
имаше едно време по форумов се вртеше видео на еден тип босанец (веројатно) што пееше хард кор турбо фолк или така нешто ама покрај гробишта му беа снимани спотојте и текстојте беа како за сечење вени :) ако му текнува на некој покрај скромнава визуелна претстава нека стаи видео ке ви бидам многу благодарна :)
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.089
Кој е насловот на песната после Waka Waka...

Овде го оставив клипот од песната на Шакира а веднаш после неа се пее таа песна,една строфа има...
Ако мислиш на трите различни делови од песни што се вметнати после 3:20, песните се напишани на самите клипчиња (remake)
кога ќе кликнеш на нив, ти ги отвора видеата од тие песни.
Не знам дали на тоа мислеше коа спомна за строфата после спотот на Шакира
 

Kajgana Shop

На врв Bottom