Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
24 септември 2016
Мислења
344
Поени од реакции
477
Dali nekoj ja pamti edna powerplay pesna na Antenna5 od Mark Knight ako ne se lazam, koja verzijata od Antenna5 dali bese niven remix ili nesto drugo, ne mozese nigde da se najde. Epten dobra bese.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
803
Поени од реакции
383
Dali nekoj ja pamti edna powerplay pesna na Antenna5 od Mark Knight ako ne se lazam, koja verzijata od Antenna5 dali bese niven remix ili nesto drugo, ne mozese nigde da se najde. Epten dobra bese.
Од кој период / година е песната?

Има вокали или е само инструментал?

Има соработка со друг продуцент на песната или Марк е сам?

Ако ти текнува на дел од песната, сними се (види погоре), и сподели го аудио фајлот.
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
344
Поени од реакции
477
Pesnata mislam deka e od 2000-te, zensko pee znaci vokal i ako ne gresam ima i termin "Love" na imeto. Samo da napomenam deka verzijata koja ja pustase antena ja nemase ni vo youtube. Ako najdam sample ili samata pesna pisuvam.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.593
Поени од реакции
50.826
Интрото од Раце горе - САФ беше извадено од некоја француска шансона. Знае некој како се викаше?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom