Кој е вашиот омилен моден бренд?

  • Креатор на темата Ivanovska
  • Време на започнување
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Converse најмногу ми се допаѓат :)
 
П

Пепси_

Гостин
Ааа не, тука не се согласуваме. На облека не се штеди. Мене карактерот ми е поважен од изгледот, ама првиот впечаток од што се добива за личноста? Па се знае - од изгледот. :)
Колку плитко размислување ауууу вакви како тебе уште многу ги има цццц.Па некој ако е лепотан и тренерки од 500 денари да носе ќе биде убав и ќе блеска,а некој џабе носе лакосте ако е грд,грд и ќе остане и со лакосте-то. !

Инаку во врска со темата: не гледам дали е марка или не е ако ми се бендисува,ако ми е удобно и ако се вклопува во мојот имиџ го земам и го носам.
 
I

Ivanovska

Гостин
Колку плитко размислување ауууу вакви како тебе уште многу ги има цццц.Па некој ако е лепотан и тренерки од 500 денари да носе ќе биде убав и ќе блеска,а некој џабе носе лакосте ако е грд,грд и ќе остане и со лакосте-то. !

Инаку во врска со темата: не гледам дали е марка или не е ако ми се бендисува,ако ми е удобно и ако се вклопува во мојот имиџ го земам и го носам.
Цццццц ете како погрешно ќе те разбере човек, а ти толку кратко и јасно си кажал. Доста веќе со тие факинг изјави како не ви е битно како ќе биде облечен партнерот! И не е важна цената на нештото, важно е да биде убаво. Јасно е сеа?
 

Chanel

I feel like a tiny bird with a big song!
Член од
22 мај 2011
Мислења
478
Поени од реакции
307
Nike, United Colors of Benetton, H&M...
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Тија од Шутка, Абидас и Гучи Колучи..како беа незнам
 
П

Пепси_

Гостин
Цццццц ете како погрешно ќе те разбере човек, а ти толку кратко и јасно си кажал. Доста веќе со тие факинг изјави како не ви е битно како ќе биде облечен партнерот! И не е важна цената на нештото, важно е да биде убаво. Јасно е сеа?
Не се напнувај ќе ти пукне водењакот пред време :D

Не реков дека не ми е битно како е облечена некоја напротив, туку не ми е битно во која марка е тоа ! Ич ама баш ич не ми е гајле не ни заприметувам такви работи дали некоја носела адидас или носела лакосте.Ако е убава во тоа што е облечена другото не ме интересира.
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
Цццццц ете како погрешно ќе те разбере човек, а ти толку кратко и јасно си кажал. Доста веќе со тие факинг изјави како не ви е битно како ќе биде облечен партнерот! И не е важна цената на нештото, важно е да биде убаво. Јасно е сеа?
Нешо погоре пиша дека не се согласуваш со мајка ти дека можеш да изгледаш убаво и во евтина облека, и дека татко ти те поддржува дека што поскапа облека носиш тоа поубаво. wtf? o__0
 
I

Ivanovska

Гостин
Не се напнувај ќе ти пукне водењакот пред време :D

Не реков дека не ми е битно како е облечена некоја напротив, туку не ми е битно во која марка е тоа ! Ич ама баш ич не ми е гајле не ни заприметувам такви работи дали некоја носела адидас или носела лакосте.Ако е убава во тоа што е облечена другото не ме интересира.
Кај дрзок, па и неписмен. Водењакот може да пукне пред време или на време само на трудни жени.

Нешо погоре пиша дека не се согласуваш со мајка ти дека можеш да изгледаш убаво и во евтина облека, и дека татко ти те поддржува дека што поскапа облека носиш тоа поубаво. wtf? o__0
Погрешно сме се разбрале. Ама нема врска, темава не е за мене. Темата е:

Кој е вашиот омилен моден бренд?

Кажете кратко и јасно. Ако немате, кажете дека немате омилен моден бренд. Ако нејќете да кажете, не пишувајте пост. Толку е едноставно.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Vans, Circa, Es,Vox, Santa Cruz, Quiksilver... немам омилен, ама овие ги претпочитам.
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
Погрешно сме се разбрале. Ама нема врска, темава не е за мене. Темата е:

Кој е вашиот омилен моден бренд?

Кажете кратко и јасно. Ако немате, кажете дека немате омилен моден бренд. Ако нејќете да кажете, не пишувајте пост. Толку е едноставно.
Јас па мислев дека форумов е за дискутирање. Тоа сум го разбрала погрешно изгледа :/
 
I

Ivanovska

Гостин
Јас па мислев дека форумов е за дискутирање. Тоа сум го разбрала погрешно изгледа :/
Па добро де дискутирај колку сакаш, ама неморам да ти објаснувам што и како сум мислела.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom