Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
рецепт за вработување односно админосување :
се флева со аим , спид хак или вх се игра 2-3 дена по 1 саат и после споменик ти градат лица под 12 години односно ти се клањат.
 

bubax_emir

чаирчанче
Член од
12 ноември 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
ja sum najbolji be i ako neam igrano 2-3 meseci :)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Chances е најголем читер али ај кој му дал админ ...Работава со кајгана серверов е: Држ ме мајко се посрав...
 
Член од
12 март 2008
Мислења
145
Поени од реакции
7
hahaha ovoj marwan sekoj vtor post mu e razlicen admin a ja za da kazam koj e najdobar nemozam zatoa sto neznam ni koj se admini ni dali postojat serverive
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
poso e ovaa tema samo za admini aj nekoe redce da pisnam. ovoj prix ne da e neomilen tuku e uzasen serko se dodeka e toa nevospitano momce admin na kgn serverot sekogas ke e prazen. denes kgn malku zivna dojde shizikot i odma go isprazni serverot so negovite finti ban na ovoj ban na onoj pa vreganje igraci ....i cel den so umisla go prazni serverot.mislam deka namerno go pravi toa a mozebi e admin na ovoj gvg 5.net no ne sum siguren.site admini koj se na kgn ne treba da se na 5.net admini .a zosto neka mu tekne na glavniot na kgn serverot.Skinajte mu admin na ovoj PRIX i serverot sig pa ke se vrate na starata slava uzas e deckoto.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
119
Поени од реакции
4
Pred nekoj si 30 minuti igrav na awp i standart imase citeri i od nekoja si nepoznata pricina adminot koj izgleda e mnogu upaten u toa kako e da si admin na nekoja mapa me banirase mene. Mojot nik e |El Muerte|. Baram normalen i ednostaven odgovor.
Pozdrav
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Pred nekoj si 30 minuti igrav na awp i standart imase citeri i od nekoja si nepoznata pricina adminot koj izgleda e mnogu upaten u toa kako e da si admin na nekoja mapa me banirase mene. Mojot nik e |El Muerte|. Baram normalen i ednostaven odgovor.
Pozdrav
Obrati se kon TonInter. Neka te odbanira.
Inaku odbaniranje i baranje pricina za istoto ke se obides na cs.kajgana.com ili privaten pat, MSN.
Temata za banirani igraci e zaklucena, ok?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
^ taka e. rip.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom