Кој го преферирате како играч и зошто !?

Лукаку или Икарди?


  • Вкупно гласачи
    6
  • Гласањето е завршено на .

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.679
Поени од реакции
11.592
Ова е еден вид на игра, мора да одберите еден играч од двата понудени од постерот над вас (АКО сакате да образложие зошто) и да постирате други 2 па постерот после вас од нив два да одбери еден. Се надевам ќе биди интересно и актуелно како тема. Темава би ве замолил да е без тролање.


Ете одам прв

Сколс или Пирло?
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.022
Поени од реакции
6.671
Обе Леве од Нигерија или Мек Мој од Шкотска?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.015
Поени од реакции
10.328
Ова е еден вид на игра, мора да одберите еден играч од двата понудени од постерот над вас (АКО сакате да образложие зошто) и да постирате други 2 па постерот после вас од нив два да одбери еден. Се надевам ќе биди интересно и актуелно како тема. Темава би ве замолил да е без тролање.


Ете одам прв

Сколс или Пирло?
Џабе се трудиш, ете кој прв ти ја усра темата - модераторот под тебе.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Драган Џајиќ или Драгослав Шекуларац?
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.055
Поени од реакции
77.380
Џабе се трудиш, ете кој прв ти ја усра темата - модераторот под тебе.
У реду е Rebelde Way.
Кога отвараш тема, не пишуваш само наслов, туку и даваш свое мислење, нешто што Деви го нема направено. Тоа не значи дека темата ќе биде избришана, туку ќе добие шанса.

Марица еден.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.015
Поени од реакции
10.328
Кога отвараш тема, не пишуваш само наслов, туку и даваш свое мислење, нешто што Деви го нема направено
Ова е еден вид на игра, мора да одберите еден играч од двата понудени од постерот над вас (АКО сакате да образложие зошто) и да постирате други 2 па постерот после вас од нив два да одбери еден. Се надевам ќе биди интересно и актуелно како тема. Темава би ве замолил да е без тролање.

Ете одам прв

Сколс или Пирло?
Ете одам прв

Сколс или Пирло?

Ете одам прв

Сколс или Пирло?

Ете одам прв

Сколс или Пирло?


Освен ако ти си му ги дополнил постот без да се пише дека е дополнето од админ/мод/бот, тогаш

 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
11.983
Поени од реакции
16.106
Ова е еден вид на игра, мора да одберите еден играч од двата понудени од постерот над вас (АКО сакате да образложие зошто) и да постирате други 2 па постерот после вас од нив два да одбери еден. Се надевам ќе биди интересно и актуелно како тема. Темава би ве замолил да е без тролање.


Ете одам прв

Сколс или Пирло?
Пирло. Нема посебна причина, онака пошмекерски некако играше од Сколс. :D

Џерард или Лампард?
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
570
Поени од реакции
683
Лампарт!

Ињиеста или Сколц?

:D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.679
Поени од реакции
11.592
Лампарт!

Ињиеста или Сколц?

:D
Иниеста кога е во топ форма ми е ѕвер од играч ехника дриблинг на ниво го гледам рњзличен од Сколс.

Ди Натале или Ди Вајо ?
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
2.319
Поени од реакции
4.470
Ди Натале.

Некако многу го почитувам пошто цела кариера остана во мал клуб како Удинезе. Затоа и незаслужено го потценуваат, а е доста квалитетен напаѓач.

Џеко или Манџукиќ?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.679
Поени од реакции
11.592
Манџата од секогаш. Мн се жртвува за тимот, трча како коњ, десен бек, деструктивец, шпиц, дефанзивец абе сегде го има, ацкога е во форма е убиец сите клучни голој ги даде досега. Џеко мие мн статичен како играч.

Карагер или Фердинанд :) ?
 
На врв Bottom