Која ти е симпатија (одредувач)

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Стај ти скриншУт. Или испадна Џенугрл дека ти е симпатија па се усрами?
Да Да...
Кажи а!
Кис4е еј Џену ТЕ Обожавам :pos2:
он топик: (како не треба да се однесуваат модератори)А ТИ НЕ СТАИ ПОШО КУЈЗНАЕ ШО ТИ ИСКОЧИЛО!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Да Да...
Кажи а!
Кис4е еј Џену ТЕ Обожавам :pos2:
он топик: (како не треба да се однесуваат модератори)А ТИ НЕ СТАИ ПОШО КУЈЗНАЕ ШО ТИ ИСКОЧИЛО!
Што е тоа скриншут и како да ставам? :toe::jaj:
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
27
Супер е оваа, само што има долги нозе :P....
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Ivana Eftimova the true love of your life looks like this:


"Go ahead make my milennium!"

Ќе се ууубијам :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.228
Поени од реакции
169.384
Да Да...
Кажи а!
Кис4е еј Џену ТЕ Обожавам :pos2:
он топик: (како не треба да се однесуваат модератори)А ТИ НЕ СТАИ ПОШО КУЈЗНАЕ ШО ТИ ИСКОЧИЛО!
Eве мене што ми излезе. Значи сепак ни е судено.
 
На врв Bottom