Која раса ве опишува ?

Член од
21 април 2006
Мислења
6.920
Поени од реакции
2.196
PungsanMomentalno zaglaven vo zemjava kao kucevo sto ja ima taa nesrekja da e od S.Koreja.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.291
Поени од реакции
1.283
Џафкало и кепец со лавовско срце (и без мозок).
Преприврзана со тие што ги познавам и сакам, секогаш со резерва и лош став према непознати, безразлика дали се посилни од мене (а најчесто се) :rolleyes:
И да... сфаќам дека вториот ми мој пес си го опишувам али тоа е... колку и да сакам ротвајлер да бидам.
Miniature_Pinscher-large.jpg
 
На врв Bottom