Која кладилница има најдобар билтен?

Член од
31 март 2008
Мислења
2.504
Поени од реакции
1.721
Од многуте до сега во кои што сум играл, билтенот од моцарт најмногу ми се допаѓа, денес прв пат играв после многу време и тоа баш во оваа кладилница и морам да признаам дека билтенот им е закон.

даваат една копа статистикиза тимовите

на него пише 5 денари цена, ама дури од кога го собрав дома видов оти се плаќал :)
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Кладилницата Депортиво, или наместо неа е Моцарт сеа така ?.Има интересни комбинации:)
 
А

Анноун

Гостин
на што се мисли ? на квалитетот на материјалот на билтенот ? на коефициентите ?

јас од златна копачка не мрдам .
1. билтенот им е закон , убава хартија е , не е обична да не ти се врти страната.
2 . најголеми коефициенти дефинитивно . башка што секој ден имаат супертип по 10тина меча со поголем коефициент за 0.10
3 многу ретко (речиси никогаш) не блокираат утакмица или да го соборуваат коефициентот ( за разлика од некои други пи**рски кладилници ) .

+ бесплатен е билтенот. оние кои наплаќаат им фали нешто (благо кажано).
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Да не се лажиме ...Моцарт не само што се најдобра и најорганизирана кладилница туку и најдобар билтен има со милиони комбинации каде не верувам дека во било која кладилница ги има....долго време сум во овие води и ги знам скоро сите кладилници ама нема билтен како на Моцарт..можеби мал хендикеп му е што коефициентитте му се за нијанса помали но поради таа причина имаа милиони комбинации!
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Според мене:
-Mozart
-Sportlife
-Златна Копачка
-Will Hill

А за коефициенти Златна Копачка.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
За билтен може има спортлајф или копачка незнам немам копачка в оград а моцарт не нешто посебно..а за кладење никој не се добри или не уплаќаат или лимитираат спортлајф и да уплати ќе ти намали или на уплата или на квоти,депортиво беа супер сега не се тоа што беа не уплаќаат порано се уплаќаа.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Според мене Копачка.Све е ок а да ја сменат предната страна не ќе да е лошо.
 

Pelister 2008

Ветеран
Член од
28 ноември 2010
Мислења
1.044
Поени од реакции
525
Не знам за вас ама Премиер моментално најгрд билтен држи ништо да не се снајдиш . а ливчињата е тие се комедија помали немам видено никакви катастрофа !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom