Кошаркарски Патики (Signature)

Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
884
Кој патики модел според вас се најдобри од старите signature и кој од новите за играње кошарка баскет outdoor и indoor ,(слика модел ) вооедно оваа тема ќе биди за најновите signature патики новитети кои ќе излегуваат во наредните месеци и години .
Jordan 1 Легендарен прв модел

Jordan 33 XXIII Последниот модел од Џордан

Lebron 16 all star од оваа година но не се прослави многу поради слаба игра оваа сезона 18/19.

Lebron 17 leak се очекуваат некаде во септември
 
D

dobramuzika

Гостин
џорданките ок изгледаат, овие другите јок.
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
884
Nike Zoom Freak најновите на Giannis Antetokounmpo

На NIke сајтот можи да се кустомизира боја по избор NikeID
 

Kajgana Shop

На врв Bottom