КошаркарКи кајганџики

Член од
17 април 2012
Мислења
5
Поени од реакции
1
Дали има некои кошаркарки тука на форумов?Каде тренирате и дали играте во некоја лига? Да направиме муабет за кошарката малку,да размениме некое мислење,искуство..
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.314
Поени од реакции
29.018
Дали има некои кошаркарки тука на форумов?Каде тренирате и дали играте во некоја лига? Да направиме муабет за кошарката малку,да размениме некое мислење,искуство..
Напрајте и некоја пријателска :)
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.106
Поени од реакции
7.048
ја и ацид вие сите
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396
Одма закрепостените да истролаат, ви рипна џивчи,филмови пукоти на сегде:icon_lol:


П.с. остајте нека си направат муабет,женЦките :cautious:
 

Нuкола

Ганџамен
Член од
24 мај 2005
Мислења
5.142
Поени од реакции
12.952
Одма закрепостените да истролаат, ви рипна џивчи,филмови пукоти на сегде:icon_lol:
П.с. остајте нека си направат муабет,женЦките :cautious:
А ти одстранa си лапна :sneaky: некое поенче, па сеа можи физиотерапевт ќе те стават во тимот?:vozbud:

п.с. Јас не верувам дека женЦките имаат доволно храброст да играат пред машка публика... Не дај боже футна цела табла.. на форумов идеш на насловна:D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Не е добро да играат машки-женски заедно баскет... во средно имавме две девојчиња играа со нас и им попуштавме... еден другар им играше брза одбрана и немаше шанси да шутнат, и така еднаш ги спушти рацете и девојчево демек да шутнит овој скокна и и удри банана со цела сила, девојчево 2 дена недојде нашколо.
 
Член од
17 април 2012
Мислења
5
Поени од реакции
1
Де бе луѓе темата е за КОШАРКАРКИ
ако имате да кажете нешто паметно повелете,ако не ЧАООО :D
И да во секое време сум расположена да ви одржам некоја лекција по кошарка
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Бивша шест-месечна кошаркарка :rolleyes: . Имам тренирано во шесто, седмо таму шест месеци, ама поради проблеми со колената морав да се откажам. Недоостварена желба ми остана :(.
Него кога се отвара тема се почнува од тебе. Кажи ни ти кај тренираш, колку време.. сподели некоја информација. :)
 
Член од
17 април 2012
Мислења
5
Поени од реакции
1
Јас тренирам 5 години..супер ми иде никогаш не би се откажала
Сега баш се спремам за гимназијада,па да се надеваме на некое медалче :D
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.412
Поени од реакции
3.946
Кајганџики кошаркарки... а се машки на темава :pos:
И јас се пријавувам за во публика. :)
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.509
Поени од реакции
9.372
Најбоља навивачка група ќе имате ако се соберете некад :D
 
На врв Bottom