Коронавирусот и Кајгана радио

Член од
1 март 2010
Мислења
7.731
Поени од реакции
14.360
DJ Bilbo in the house streaming live from our studio here in Bag End. Special shout-out to my man Gandalf and my boy Frodo over here, we'll be talking about their new single in today's show, but first, let's get the party started with this classic banger!

 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.857
Поени од реакции
4.046
Кајгана радио -Е, неее !!!
јухууууу huge throwback, кајгана радио на Winamp :pos:
видете некако ако успеете да го вратите и MSN во ова време невреме, верувам дека ќе дојде одлично :pos: :pos:
брат гледаш на @Bidikov му е доделено, и никот на мирц ќе ти го одблокира ако сакаш а не МСН да го врати :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.703
Поени од реакции
9.607
Ја сум за! Од мене имате трансовачи и хаусовачи како на времето. :vozbud:Кој флеш еј, браво за идејата.

Ајде @Bidikov среди таму.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.553
Поени од реакции
14.221
И јас сум за, може да раководам пак...
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.677
Поени од реакции
676
Ај прво да се накашлам... сега откако ме пријавивте за тестирање сакате радио а?

Ќе има програма???
Ајде рамислете до утре па да вадам скриптата од нафталин... 5Г верзија надградена и проширена :)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.856
Поени од реакции
6.997
Jaс сум за. Пример може да направите некаков Кајгана собир преку јутјуб да гледаме во живо разговори.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom