Концерт на Боки 13 во салата Борис Трајковски - 17.09.2008

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Карванот си проаѓа, кучињата си лаат. :pipi: И уште долго ќе си лаат, и уште долго ќе си проаѓа...
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Za gjubre muzika samo vo makedonija mozhe da se zaraboti pari.
I site pocetnici i garazni bendovi da napraat koncert ovde ke soberat pari od makedoncinjata koi VECNO nemaat pari i se siromasni a ostavaat baksis pogolem od pijackata sho ja zemaat na shank, i odat na gjubre koncerti.
Za koj kur 150 denari? Za pederceto MILAN, ili taj drugiot kak se vikashe so neznae ni frizura da si naprai, ili vaa nebricena megju noze? Osven toa Desert imate eden peder poln so celulit koj ke vi mesha so negoviot celuliten gz 3 casa i ke vi se zgadi zhivotot.
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Ми се лоши од самата помисла на идење на негов концерт...А не па да идам...:pov:
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Карта само 150 денари :) За ваков дебил ја не би дадол ни денар, а верувам и повеќето. Според мене ќе се собере народ, а ќе има многу од селата(не сакам да навредам никој), пошто они повеќе ги слушат овие Тања Савиќ, Стоја, Ана Николиќ, Биг Мама (како брат и сестра се) и остала компанија.
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Za koncerot,ako voopsto moze da se narece koncert,ako ima budali(a ima)neka odat,ama reklamana kolku mi odi na nervi..DAAAAAAAAA..abe se naezuvam koga go slusam,toj sto ja snimal e ponenormalen od nego.:nerv:
Boki e daleku od maz,pregrd za da bidi zena i ustvari neznam so e,pa nikako nemozam da svatam deka ima luge na koi im e interesen.Najverojatno ke se izlazat zaradi srpskite turbofolkeri,da bese sam ke videvme kolkava e negovata publika,ustvari kolku idioti ke odat zaradi nego samo.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
2
боки концерт ? е тоа :nenene: , ја незнам што би виделе тие што ке одат таму? толку интересно е да се види свинја у сукнја како рика??? :nesvest:
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
25
Поени од реакции
1
Ако има некоја будала слободно нека иде на концертот!Па тоа воопшто нема да биде концерт!Кој може да го слуша?Лелелел луѓе до каде стигнавме......
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Again...:pov::pov::pov::pov::pov::pov::pov:...Mи се приповраќа...На големо...Навреда е за свињите ако го наречам свиња...Тоа...Нешто!...СО мноогу саало...:pov:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ауууффффффффффффффффф јас се скарав со пола клас вчера за ебениот концерт. Сите девојчиња се запалени, главна тема е концертот на Бокица. Лелееее како сум ги пцуел и нив и на класната, едвај ме смирија:pos2:

Ги направив од куче понадолу да се осеќат.

А ова педерчето Милан ли како го викаат, е тоа педерче го мразам повеќе и од Боки, да му се изнаебам на се женско во фамилијата. Извинете за речникот.


СМРТ ЗА ТУРБОФОЛКЕРИ И ПЕДЕРИ КАКО БОКИ 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ауууффффффффффффффффф јас се скарав со пола клас вчера за ебениот концерт. Сите девојчиња се запалени, главна тема е концертот на Бокица. Лелееее како сум ги пцуел и нив и на класната, едвај ме смирија:pos2:

Ги направив од куче понадолу да се осеќат.

А ова педерчето Милан ли како го викаат, е тоа педерче го мразам повеќе и од Боки, да му се изнаебам на се женско во фамилијата. Извинете за речникот.


СМРТ ЗА ТУРБОФОЛКЕРИ И ПЕДЕРИ КАКО БОКИ 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Еј значи овој Милан стандардно е да се мрази повеќе од Боки.Еднаш случајно одам на гости и гледам пуштиле Пинк.И гледам некој пилиштар пее.Тоа Милан да ти бил.Таков одвратен прв впечаток кон никој немам осетено.Просто ми се згади.Па кога видов деца збудалени по него.Ах, си реков само стап за овие.Смрдловци.Виктораниус кај мене не се такви, инаку и јас радо би се искарал заради свињава.Би ти се придружил да бевме во ист клас:)
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Пари да ми даваат не одам на овој концерт. А најтрагично е тоа што пак ќе биде полно на Градски, очигледно има луѓе кои не размислуваат како нас.
 
А

Адриано

Гостин
Карванот си проаѓа, кучињата си лаат. :pipi: И уште долго ќе си лаат, и уште долго ќе си проаѓа...
токму така!
Кој сака од форумов ке се кладам дека цел стадион ке биде полн!
јас лично не одам оти не слушам српска музика а уште помалку па да одам да гледам дебела свиња во фустанче!

само еден совет до тие што ке ја прават бината да стават нешто појако одоздоле пошто остри штикли да не носи боки па да пропадне доле!:pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
токму така!
Кој сака од форумов ке се кладам дека цел стадион ке биде полн!
јас лично не одам оти не слушам српска музика а уште помалку па да одам да гледам дебела свиња во фустанче!

само еден совет до тие што ке ја прават бината да стават нешто појако одоздоле пошто остри штикли да не носи боки па да пропадне доле!:pos2:
Мој совет.Нека стават најлесно кршлив материјал!
Нека падне долу па да има реметење после:pos2::zlo:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ама мерак ќе биде на таа тонажа да и се скршат 18 центиметарските штикли и да направи едно големо БУМ, е тоа ќе биде за ремет, ќе се смеам недела ипол скоро две. :pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ама мерак ќе биде на таа тонажа да и се скршат 18 центиметарските штикли и да направи едно големо БУМ, е тоа ќе биде за ремет, ќе се смеам недела ипол скоро две. :pos2:
Сега се чудам, кој материјал го имаат искористено за да ги направат штиклите?Обично слаби жени носат штикли, ама ваква свиња што крепи?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom