Контакт од шиголо

Член од
7 септември 2016
Мислења
4.443
Поени од реакции
5.362
Ми треба контакт од жиголо кој што е во околината на Крушево, Прилеп, Битола и Македонски Брод. Ако има некоја да знајт нека пише информации.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.394
Поени од реакции
8.271
Ми треба контакт од жиголо кој што е во околината на Крушево, Прилеп, Битола и Македонски Брод. Ако има некоја да знајт нека пише информации.
Pisi mi inbox, ne davam javno moj broj ;)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
2.051
Поени од реакции
1.746
Ако сакаш од амерички жиголо т.с од Ричард Гир да ти дадам број, а од овие ти што бараш што ќе ти се...на нив да им платиш за да не водат љубов со тебе, ич не ги бива, дури ни за стапала масирање....:pos::pos::pos:
Говинда од кај беше?
Навистина ма, има ли кај нас мажишта што даваат љубов и секс на жени за пари???
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.983
Поени од реакции
2.156
Ако сакаш од амерички жиголо т.с од Ричард Гир да ти дадам број, а од овие ти што бараш што ќе ти се...на нив да им платиш за да не водат љубов со тебе, ич не ги бива, дури ни за стапала масирање....:pos::pos::pos:
Говинда од кај беше?
Навистина ма, има ли кај нас мажишта што даваат љубов и секс на жени за пари???
кај го најде тој дедото Ричард Гир. Може она од Меџик Мајк сака број, нешто младичко снажно

а дали има кај нас шиголо :D , па нормално дека има.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.443
Поени од реакции
5.362
ш, ж све тоа исто ти е
Sent from my iPhone using Tapatalk
...ахам, како што е исто и пронститука и проститутка! :D
Ако сакаш од амерички жиголо т.с од Ричард Гир да ти дадам број, а од овие ти што бараш што ќе ти се...на нив да им платиш за да не водат љубов со тебе, ич не ги бива, дури ни за стапала масирање....:pos::pos::pos:
Говинда од кај беше?
Навистина ма, има ли кај нас мажишта што даваат љубов и секс на жени за пари???
... оти ма така, јас барам контакт, не реков „ за мене“ ниту дека ќе „водам нешто со нив“ ааааааааа ти сакаш преку леб погача, да си отвориш сама тема! :cool:
бај де веј не е мој тип Ричард Гир ни млад ни стар! :cautious:
 
Последно уредено:

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.439
Поени од реакции
1.806
Говинда од кај беше?
Говинда не е тие краишта шо ги бара. Ем таа не бара за себе. За другарка бара. ;)
Рецимо на пример: Говинда дури и да е од тие краишта, он не нуди шигалски услуги из простог разлога шо после такво нешто он не би имал мира (кој и тако го нема) ;)
Навистина ма, има ли кај нас мажишта што даваат љубов и секс на жени за пари???
Има мажи доаваат секс за пари, ама нема мажи шо даваат љубов за пари пошо тие даваат пари цел живот уз љубовта.
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.283
Поени од реакции
1.032
...ахам, како што е исто и пронститука и проститутка! :D
...зарем има разлика меѓу проститутка, простинтутка и простапутка?:confused::confused:

...а за жиголо еве јас се пријавувам. Ќе се преселам таму, нема проблем, само не знам дали можам да ја исполнам нормата. Во огласот не е наведено што (и колку) се бара.:eek::eek:
 
Последно уредено:
На врв Bottom