Контакт од пронститутка

Член од
8 април 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ми треба контакт од проститутка која што е во околината на Прилеп или Битола. Ако има некој да знае нека пише информации.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
2.051
Поени од реакции
1.745
Ми треба контакт од проститутка која што е во околината на Прилеп или Битола. Ако има некој да знае нека пише информации.

Браво за мажиштава кајганџии, ниту еден не го занимаат проНститутки....дури нема ни кој да ти ја избрише темава:facepalm:
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.983
Поени од реакции
2.155
079/696969 - Рада,
дискреција загарантирана
Тоа Рада е скратено од Радодајка?
Автоматски споено мислење:

Ми треба контакт од проститутка која што е во околината на Прилеп или Битола. Ако има некој да знае нека пише информации.
Прашај било кој таксист во градот ќе ти каже, они ги разнесуваат и проститутките и клиентите, па се знаат што каде е.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.443
Поени од реакции
5.361
... само форумов губи на квалитет, барем насловот да биде правилно напишан, ебати неписмените! :facepalm:
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
3.489
Поени од реакции
9.114
... само форумов губи на квалитет, барем насловот да биде правилно напишан, ебати неписмените! :facepalm:
Среќа што те имаме тебе да го одржуваш квалитетот на форумот, писмената, која секој пост и реченица ја започнува со три точки и мала буква.

:kafence:
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
8
Поени од реакции
1
ма несе зезај бе браате, земи таму скапи му главата од бирото на човеко во тебе доле и чао пријатно, ни прилип ни битиола не ти треба
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.496
Поени од реакции
1.018
Ми треба контакт од проститутка која што е во околината на Прилеп или Битола. Ако има некој да знае нека пише информации.
Боље парите на уштипци у Прилеп да си ги арчиш
 
Член од
10 август 2013
Мислења
235
Поени од реакции
100
Го исплукавте човеков бе, наместо да му помогнете, абе македонска култура..Гледате дека има потреба човекот од проститутка, а не од вашите прости коментари, а вие одма боље парите на то, боље парите на ова, он си знае најдобро кај ќе си ги потроши парите!
 
Член од
3 август 2019
Мислења
24
Поени од реакции
17
Ne kaza za sto ti treba prostitutka, ne moze tek taka da ti dademe broj bez da mu objasnime i da go prasame devojceto dali smeeme!!!!
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.983
Поени од реакции
2.155
Е ова најмногу ме нервира. Ќе најдат и не кажуваат за на друг ако му затреба.
 
На врв Bottom