Контактни депр(емисии)

Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Насловов може е баук ,ама не е полош од моменталните наши контактни емисии ... Јас мислев дека Јанко бил лош,абе бар ги гаси одма кога излегуваат од тема. Пушти Aлфа,пушти Tелма веќе нема ни една телевизија без контактна емисија, од Роберт и како се вика девојката сабајле што врти таа на Сител или Канал 5 ,па до вечер до 11-12 да се изнаслушаш глупост до глупост, свака част на ретки кои се јавуваат да изнесат некој проблем ,другиве како да чекаат некоја таква емисија да плукаат по цел народ или да си трошат време да замараат... Ваше мислење на оваа тема?
---- Ако има некоја слична тема,нека ја преместат или избришат мојава (y)
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
абе добро,за разлика од другиве што те оставаат 25 минути да си збориш за снегот, Јанко е премија, барем највеќе јавувања и пари праи од емисија
Муабетот ми беше, емисииве толку бедни стануваат што ти иде(барем мене) да се јавам и се у ... ај :rolleyes:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Утринските на сабајле кога случајно ќе погледнам во телевизор ми иде да повраќам..Самопрогласени водители, глумат нешто и прават вештачки фаци со подочњаци на нив до колена и демек им е гајле за проблемите на тие што се јавиле - обично пензионери што вртат по телевизии да си го утепаат времето...
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Tаа де,да не го будам дедо ми да го прашувам сега хахах
немој да збориш лошо за милена ти:icon_mrgr::bance:

иначе углавном по овие емисии се јавуваат пензионери кои немаат попаметна работа и сакаат да замараат некого
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Еднаш ја имам фатено таа Милена како води емисија, ваљда пред некоја година, зашто 2 години неам пуштено доброволно телевизор на наш канал. Типката цело време си чкрапаше нешто, ама онака, ко такво да ја боли тој што се јавува што зборува. Таа треба дефинитивно да држи часови за професионалност на работно место.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
Еднаш ја имам фатено таа Милена како води емисија, ваљда пред некоја година, зашто 2 години неам пуштено доброволно телевизор на наш канал. Типката цело време си чкрапаше нешто, ама онака, ко такво да ја боли тој што се јавува што зборува. Таа треба дефинитивно да држи часови за професионалност на работно место.
Љубомора левел 9999999999:D
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Не ги `рчкајте утринските контактни емисии. Којзнае колку пензионери висат дома поради нив. Треба да сме им балгодарни на водителите за секое слободно седиште во автобусите на ЈСП.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Љубомора левел 9999999999:D
Ме направи љубоморна зашто реков дека не ја бива за сослушување на гледачи? :D
Нигде не реков дека е грда, дебела и непријатна за окце. Напротив. Али не и е тоа работа, сфаќаш.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.089
Поени од реакции
9.000
Да не беа ваквите емисии немаше да имаме сеир клипови од овој тип:

Јанко премија. :vozbud:
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
1. Не укљувај македонцки телевизи.
2. Никојпат не го прај то првото.
Едино гледај иселенички џубокс, немој ни то аман те мољам.
Пушти Нешнал Џеогафи Вајлд, глеј сеа е сезона на парење, бар е поинтересантно ем ќе научиш нешчто ем глата рајат ќе ти е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom