Конечно сфатив дека...

Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
..дека мразам кога машко се лигуши...
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Конечно сфатив дека не смеам да очекувам од луѓето да се однесуваат онака како што јас сакам и како што јас мислам дека треба.
Конечно сфатив дека светов не се врти околу мене и дека не сум им баш на сите потребна :toe:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Ау не те сакам,леле не те сакам ич,ептен дете си,ептен,подалеку од мене,бегај,со тоа 4етвор4ињата и слични знаци.
(Се надевам дека ова и утре ќе биде вистина)
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
. . . е крајно време да сфатам што сакам од животов, и да се средам. Барем тоа можам, од мене зависи.:pipi:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
tocno deka na site ni se ima sluceno nesto da svatime:
eve na mene isto taka no sega veke mislam deka sum napravil dobar poteg
pa zatoa ne go baraj toj sto ti go sakas tuku baraj nekoj sto toj tebe ke te saka ne go gledaj veke nadvoresniot izgled tuku ceni go vnatre kakov e bidejki covekot sekogas se menja ako ne si sigurna proveri i ke svatis kiss TVOJOT NOV PRIJATEL "PUKIII" {ako me prifatis}
:pos: Класика. Ги молам модераторите да не ме бришат, бидејќи постов морам да го нагласам. :cuc:
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
159
Поени од реакции
13
posle koncertot za Tose a posebno posle komentarite za istiot konecno svativ deka makedonskiot sindrom navistina postoi.Zalno no vistinito!!!!!!!!!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Дека како и да вртиш, никогаш нема да си го видиш газот. Огледала не се важат. :)

И дека ми фали организација у животов бе, хаос сум целата, не може бе вака више.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Дека понекад времето навистина треба да замрзне.
Некои моменти се вредни за тоа.
И не знам...се трудам да не сваќам многу работи.
На тој начин можам уствари и да уживам во нив.
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Конечно сфатив дека вака не бива =)
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
дека другарка ми е лезбејка :ija: ............ :toe:
 
С

Сатори

Гостин
... креациите на моите мисли се оние кои што ја создаваат ситуацијата.Лесно е да се контролира средината.
Изненадувачки лесно.
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Сватив дека се е релативно...работите се такви какви што ние ги гледаме во мометот..во суштина којзнае какви се, за секого различно. И уште нешто, нашето расположение зависи од нас, не од тоа дали некој ќе ми го расипе денот :nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom