Колку често имате секс?

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
ако може појаснување, ........ како се брои ако се има и сабајле и навечер? еднаш или два пати? а и за ужина ако има, дали е три пати? :vozbud:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.647
Поени од реакции
11.639
ако може појаснување, ........ како се брои ако се има и сабајле и навечер? еднаш или два пати? а и за ужина ако има, дали е три пати? :vozbud:
На сабајле не се рачуна пошто тоа автоматски се случува природно без разлика дали сакал или не домаќинот.
Ужината исто така не се рачуна затоа што тоа е "тури-замини" кратко и слатко.

Значи еднаш дјуд :icon_lol:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Јас обично кога станувам секое сабајле околу 5 саато, земам се сексам 2-3 пати, после тоа пред ручеко се исексувам набрзина 3-4 пати, а и за време на ручеко многу сакам да се сексам за да можам после убаво да спијам.После дремнувам и после доаѓа комшијата Перо и така 2-3 пати и со него па после одеме кај комшијата Спасе оти он па има ебачница.:P
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Мнооогу ретко ... добро и млади сме и мали ...1 година помлада од мене,нема ниту 18.До сеа само 2 пати ми се има предадено ... очекувам 3 пат ама мн тешко...дете си е дете!
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ова прашање важи ли и за нас „Моја генерација 40 и неке“
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мнооогу ретко ... добро и млади сме и мали ...1 година помлада од мене,нема ниту 18.До сеа само 2 пати ми се има предадено ... очекувам 3 пат ама мн тешко...дете си е дете!
Jailbait??

С времена, на вријеме....:pos::pos::pos::pos::свиркам:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom