Колку често имате секс?

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ајде да ве видам колку често ја имате таа привилегија да уживате со саканиот/а? :) :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ај за тебе не мора :) :coffee:
Темата не е за неа, убаво си праша, дали темата е поставена во стил колку пати имате секс со партнерот или колку пати имате секс воопшто?
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.723
Поени од реакции
9.836
Темата не е за неа, убаво си праша, дали темата е поставена во стил колку пати имате секс со партнерот или колку пати имате секс воопшто?
Чекам прво Леандра да даде одговор :coffee:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Темата не е за неа, убаво си праша, дали темата е поставена во стил колку пати имате секс со партнерот или колку пати имате секс воопшто?
Па не е за неа ама кога сака да даде одговор даваме и дозвола а не да и забраниме :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ај ја да ве пресрамам прв ќе одговорам :pos: Олимписки секс на секој 4 години :P зафркавам се :D
Кога ќе се видеме така на подолго време коа е кај мене или јас кај неа мора да се "плеснеме" и тоа саалм :D а тоа е 2 пати во неделата а може и некој брз секс ако не фане криза, сепак не е ми е секс играчка за да си играам секој ден. :)
Кога не е со мене одам на :drk:дневна доза и така само да е се (y) :pos:
ПС. Без кондом секако нејкам гумички да трлам :vozbud:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Ајде јас че го разбијам мразот. Секс имам во секоја можна прилика која че ми се укаже, нормално само со саканата. Може да се случи да имаме 10-15 пати месечно, може 1-2, може ич. То е то, се има со шо, се има со кого ама се нема каде.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.723
Поени од реакции
9.836
Е шо сега срам ли ти е прва да одговореш? :D
Прв брат прв.. кога ставам рака у џеб можам џебен билијард да играм..ти текнуе ..;)

Ај пошто Леандра е толку љубезна, да ја испоштувам па прв ќе кажам.. моментално некој просек ми е 2-3 пати неделно
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Е шо само за мене ли?
Другите не мора.
Ебате дискриминација!
Еее па она прва се јави да праша дали мора баш со саканиот ако има некој друг таков може слободно да си пишува, баш за оваа тема не правеме дискриминација :D
 
С

Сатори

Гостин
Еее па она прва се јави да праша дали мора баш со саканиот ако има некој друг таков може слободно да си пишува, баш за оваа тема не правеме дискриминација :D
Ме накурчи сега значи.
1.мене ме цитираш и мене ми се обраќаш, значи ти, а не она
2.темата ти е бомба поставена, со љубениот/љубената, што правиме со оние кои што се долги врски, а не се заљубени, нив не ги броиме или оние што имаат ебачи, оние што вараат, оние што се сингл и бла, бла
3.некој друг таков? :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom