Колку сте шетачи?

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Сум по шетањето доколку ми е трефнат моментот.Ако сум у некоја полу- увената состојба сигурно пре би запалил кола или пак би фатил такси(или автобус :))
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Еми многу шетам, мајка ми и татко ми дома не можат да ме видат....По 18саати сум излезена од дома :):):):):)
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Абе, сакам да шетам, ама некако ме мрзи сбе...љољ
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
обожавам да шетам и никогаш не се изморувам
 
Член од
27 август 2007
Мислења
129
Поени од реакции
6
NC... mrazam shetanje... neznam zosto... valjda deka porano gi mereF ulicite sekoj den i sea mi e zdosadeno... poubavo bi ostanala doma na kompjuter negoli da se setam... ama sepak ako mi dozvolat da ja vozam kolata sekako deka kje se setam:))))
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Ич не пешачам не сум навикната,ќе поодам два чекора и се уморив,подобро ми е со такси.....
 
Член од
10 јуни 2007
Мислења
64
Поени од реакции
0
Moja zelba e da peshacham .. kaj i da idam sakam peshki da idam .. nekam da trosham pari na Taxi ili na Bus :p podobro ke gi shtedam tie pari i taman ke peshacham , ke se izmoram maWce :p ..
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
многу ми е поубавооооооо кога шетам отколку кога се возам дефинитивно........ем и поздраво е...а и спортувам истовремено хехехех
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
Јас не пешачам многу, повеќе користам автомобили :pipi:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Јас сум шетач ипол, накај два :)
Многу сакам да шетам, најубаво ми е. Сега приметив дека сум ја изгубила кондицијата и лесно се уморувам ама ќе средам, и така е топличко времево...
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Порани шетав многу повеќе, но одкако дојде автомобилот малку се залегав. Сега и до карпош идење ми изгледа далеку, иако имаше време кога цел град го шибав со патики.:(
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Зависи колку сум расположена и како се чувствувам али во принцип обожавам да шетам и да уживам во се она што се случува околу мене.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Ич ама баш ич не сум по шетање:(
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Обожавам да пешачам и тоа најмногу од тие шетњи кои се без потреба. Добро време за расчистување мисли и носење на добри одлуки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom