Колку проценти од девојките прават се' и што мислите за таквите девојки?

  • Креатор на темата janicka
  • Време на започнување
J

janicka

Гостин
Momci, sto mislite kolku gi ima takvite i kakvi vi se iskustvata so devojkite koi bukvalno pravat se sto posakuvaat mazite. Znaci, da sakaat em oral, em anal, em da moze maskoto da im ejakulira kade saka.

Ili retki se? Devojki, a i vie sto vikate na ova?

Jas sum probala ama ne mi ide nekako, sto bi se reklo nemam uste stazh.
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Јас сакав да ја отворам темава, фала јаничка.

Ако си подолго во врска, можда и ќе стигнеш до такво ниво, зависи од тоа колку си подготвена за нови работи, колку ти значи партнерот, дали имаш предрасуди...

А за од прва да најдеш некоја таква, треба да има искуство од предходен партнер, па сега и стварно да ги сака тие работи.

Јас за посериозна врска би зел неискусна(по можност девица) па да ја учам на сите можни работи понатака, зашто најдобро е да бидеш "прв газда".

Но не е на одмет и некоја што се разбира и нема потреба од убедувања. Ваквите се ретки.
 
J

janicka

Гостин
A tvoite iskustva sto kazuvaat? Ima li mnogu vakvi koi gi pravat site "saltanati"? Ili sepak toa vo realnosta e retko?
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
@cYb3rc0re
Колку песимистички, едните се ретки другите уште поретки.
Ти посакувам успех во скоро време! :lol: :lol: :lol:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
cYb3rc0re напиша:
Јас за посериозна врска би зел неискусна(по можност девица) па да ја учам на сите можни работи понатака, зашто најдобро е да бидеш "прв газда".
Застани на ред пред основно школо :) :) :) :)
Шала на страна, и да е девица, сигурно е добро „теоретски“ поткована, а и 21-ви век е... Таа теорија не држи многу-многу.

Бак ту топик : таквите ги нема многу, а и тие што ги има се обично во постојана врска па немаат инхибиции. А и не се само инхибициите во прашање - ако не им се допаѓа, не им се допаѓа. И од дечкото не е фер да инсистира на работи за кои знае дека не и се допаѓаат на девојката (најбанален пример - анален секс).
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Абе не можеш така да го поставиш прашањето..

Све е релативно. До врската е, до мужјакот и на крај краева до тоа колку девојката го сака и има доверба.

Инаку, многу поголем е бројот на девојките што праат се` отколку што мислите. Само не за 1 вечер, 1 недела или сл.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Од секогаш ме нервирал тој "синдром на прв газда"! Било кога се работи за жена или за кола, пошто и за кола некои патат први да и го стаат (кључот) небаре е жена.

Преферисам добро навежбани екстремитети кои би се движеле по добро позната траекторија на движење применувајќи ги сите познати закони на динамика и кинетика, квалитетно совладувајќи ги сите сили на отпорот на движење и триење, се со цел максимален лезет и полнење на машкото супер факинг его! :)

Ќе се учиме ебате! :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Секоја жена прави се, ама не секој маж може да ја натера на тоа. :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Јок бе! Сус таму! Немој да мудруеш, секоја жена праела се! Ко реклама за "Зачинал" ова паролава! :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Пер, па не сум ја крив бе, вчера го гледав Уат Уомен Уант =))))
Иначе, ја мислам дека сум во право...се додека не ми аргументираат (пожелно женски) дека не сум. :wink:
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
123 напиша:
@cYb3rc0re
Колку песимистички, едните се ретки другите уште поретки.
Ти посакувам успех во скоро време! :lol: :lol: :lol:
Фала, но и за едните и за другите сум зафатен.

Мистичен напиша:
Од секогаш ме нервирал тој "синдром на прв газда"! Било кога се работи за жена или за кола, пошто и за кола некои патат први да и го стаат (кључот) небаре е жена.

Преферисам добро навежбани екстремитети кои би се движеле по добро позната траекторија на движење применувајќи ги сите познати закони на динамика и кинетика, квалитетно совладувајќи ги сите сили на отпорот на движење и триење, се со цел максимален лезет и полнење на машкото супер факинг его! :)

Ќе се учиме ебате! :)
Мистичен, имаш автомобил? Да ти продадам едно фичо, поминало доста, квалитетно го совладува плетвар, и има емпетри плеер, ти само пилотки треба да ставиш и ке ти се наполни егото до максимум.

П.С. не сум прв газда (и јас не знам кој по ред сум) ама не е битно тоа нели. 100 евра
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
Не сите девојки прават се и можеби не веднаш, но за некое време сигурно. Инаку нормално е дека мора да побараш.


п.с. барај да ти дадат, чукај да ти (под)отворат.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
StormAngel напиша:
Пер, па не сум ја крив бе, вчера го гледав Уат Уомен Уант =))))
Иначе, ја мислам дека сум во право...се додека не ми аргументираат (пожелно женски) дека не сум. :wink:
Ајде жени, аргументисајте. Дали е во право дека сите жени прават се? Или само е сеуште под влијание на Уат Уомен Уант - Д муви! :)

Уау, Сајберкор - па не мораш бити тољико хардкор! :)
Немој дозвољавати еден егоист да ти скрши его па да си го полниш со такви п(р)остои! :)

Пис мен! :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Некако жениве отсуствуваат од топиков... Ние џабе мелеме, дури не чуеме нешто од прва рака.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Домаќинките чистат моментално, оние другите - работноспособните се излезени на пауза најверојатно, 11 часот е.

Има право друг Спуки, џабе мелеме вака. Би бек лејтер сун @ love & sex. Дај политикава и економијава да ја продискусисаме малку ко мужишта! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom