Колку пати секс дневно со партнерот во просек?

Со партнерот просечно имаме секс дневно:

  • Помалку од еднаш

    Гласови: 21 44,7%
  • Еднаш

    Гласови: 11 23,4%
  • Два пати

    Гласови: 8 17,0%
  • Три пати

    Гласови: 1 2,1%
  • Повеќе

    Гласови: 6 12,8%

  • Вкупно гласачи
    47
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.356
Анксиознос ме фати од муабетов. Батали ѓумбирот, купи ми магнезиум со парите, да смирам нервен систем, да превијам лева хемисфера, да не пуштам крик.
А брачни обавези кога? Срам ми е да одговорам на темава.
Батали суплементи, дојди да те лечам со кавијар и секс.
 
D

Daedalus

Гостин
Анксиознос ме фати од муабетов. Батали ѓумбирот, купи ми магнезиум со парите, да смирам нервен систем, да превијам лева хемисфера, да не пуштам крик.
Витамин Б измешан со семе од боженствена жалфија и мдма. Ова е алхемија, рецепт директно земен од тајните списи на Парацелзиус и делува како љубовен напиток. Срони 5 g. Витамин Б, 5 семки од жалфијата и 200 mg мдма во 350 mL совињон каберне и дај и го тоа пред вечера (и онака љока алкохол ко луда!

Успех загарантиран.

П. С.
Земи и ти од тоа, само со сливовача.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
Не знам зошто ама ова трио составен од агда,шабаз и даедалус секоја тема со сексуален карактер ја сјебува уште на почеткокот:D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Mixing MDMA into alcohol will have zero affect on anything. It won't make it absorb into your system any faster and it won't enhance any of the effects. MDMA will tend to "sober you up" in terms of drunkeness but you will still be just as drunk. Drinking a lot and mixing mdma will increase your rate of dehydration.
 
D

Daedalus

Гостин
Не знам зошто ама ова трио составен од агда,шабаз и даедалус секоја тема со сексуален карактер ја сјебува уште на почеткокот:D
Сите повремено сјебуваат нешто у животот. На пример твојата наставничка по македонски, ти ја сјебала граматиката у основно.[DOUBLEPOST=1513345473][/DOUBLEPOST]
Mixing MDMA into alcohol will have zero affect on anything. It won't make it absorb into your system any faster and it won't enhance any of the effects. MDMA will tend to "sober you up" in terms of drunkeness but you will still be just as drunk. Drinking a lot and mixing mdma will increase your rate of dehydration.
жалфијата мења све тоа.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Сите повремено сјебуваат нешто у животот. На пример твојата наставничка по македонски, ти ја сјебала граматиката у основно.
Ајде не плачи! Ви го спушти фино дечкото на сите тројца и сеа си ButHurt.

А за жалфијата - да, така е. Јас ја превидов.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
Сите повремено сјебуваат нешто у животот. На пример твојата наставничка по македонски, ти ја сјебала граматиката у основно.[DOUBLEPOST=1513345473][/DOUBLEPOST]
жалфијата мења све тоа.
Среќа па ја ја сјебав ќерка и.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom