Колку време најмногу имате издржано без спиење?

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Јас имам издржано до 3 дена нон стоп и после 3 дена без спиење сум како пијан
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.121
Поени од реакции
830
Хммм нешто како да ми имаше ваква тема, или можеби слична...
Најдолго што имам издржано без спиење е околу 24 часа, бевме на екскурзија!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Брат има нешто слично .... знам некни пишав.... инаку 2 дена и после халуцинирав
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Однапред се извинувам длабоко ако имало слична тема
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.825
4 dena .........mislev deka letam ..koga zaspav ne stanav tocno 19 casa
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
хм.....мислам ден и пол ќе да беше! така нешто! абе "спиев" додека одев :nesvest:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Уф околу 5 дена после неможев да се вратам во реален колосек
многу лошо ама тоа е се дешава.
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Уф околу 5 дена после неможев да се вратам во реален колосек
многу лошо ама тоа е се дешава.
ааа 5 дена се веке пристоен број,,најверојатно си прва на форумов,,го држиш рекордот
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.121
Поени од реакции
830
Уф околу 5 дена после неможев да се вратам во реален колосек
многу лошо ама тоа е се дешава.
Како издржа бе? Red Bull ли пиеше на литро? :)
Еднаш така се сеќавам, не бев спиен доста претходната вечер, а така континуирано си станував секој ден попладне, и одеднаш станав во 6 сабајле за на колоквиум и на крај кога се враќав дома, стигнав до пред 10 минути од дома и викнав такси!
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
bez ich son 4 dena imam izdrzhano bez da legnam. ali so 3 saata son imam cela nedela izodeno. kje spoulavev mislam
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
pznavam rekorder za ovaa rabota bateto od kolede do vasilica ne legna da spie nitu se otrezna
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Уф околу 5 дена после неможев да се вратам во реален колосек
многу лошо ама тоа е се дешава.
вауууууу! како издржа жити се? Кажи која беше причината, кај беше ова она...баш ме интересира:vozbud:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
32 часа... после 2 дена од Доремо не станав.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Синојка легнав во 1 часот навечер пошто немав спиено 40 часа пред тоа.

Рекорд ми е околу 50-60 часа, толку ќе да се.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
39 saati
OD KOI 36 SAATI VOZEV I NEZNAEV KADE E JUGODRVO PA SI POJDOV DOMA
BIVSI TAKSIST:pred: :pred:
DAC
 

Kajgana Shop

На врв Bottom