Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Vo djep , kaj so vozese majkamu na togasniot decko a nie nazad imafme strastven sex...(odefme nakaj Italia i imase pokrivki :P)..
Na 3-ti sprat , gimnazija vo hodnikot ,, (imase tuka koshe so masi i stolici taman bese ;)
Na krstarenje okolu Malta i Gozo . prekrasni vidokreti a i sexot ne bese losh
Ima mnogu ama nekoi ke si zadrzam i za vnucite:)
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
najneobicno mesto :) vo dvorot dodeka vrnese dozd :) ali ne sex :) ali projde so edna dobra predigra :)
 

gad

Член од
10 мај 2006
Мислења
50
Поени од реакции
1
Hmmm...
na tri: 1, 2, 3!
Vo podrum; Vo soba kaj mene dodeka moite bile vo dnevna ( kojznae kolku pati...); Vo igracnica!!! da da, ama site bea razotideni (jas bev na smena) pa mi se mozese; ...
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
I'm still a virgin:)
 
N

n/a

Гостин
Mene mi se svigja da pravam sex na neobicni mesta...:vozbud:
Na skali u zgrada....,vo t.c bunjakovec na vtori sprat....vo lift...na plaza bas tamu kade sto branovite pliskaat nokno vreme(mnogu e cool),pak na plaza i pak nokno vreme u kukickata na spasuvacite.....na prozor(zenska mi imase maica,izmegju nas zavesata i jas od pozadi:poss: ,u wc u starata Manda u mavrovka i toa nikogas nema da go zaboravam posto zenska mi me vlecese za kur nakaj wc u celata taa guzva i nikoj ne vide,pak u wc u toj pabot u mnt....sigurno na uste nekolku `cudni` mesta,ali u momentov ne mi teknuva.
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
најнеобичен секс....па по цел инвентар дома, во езеро под пристаниште на стубовите кај ас камп, во wc за втората вечер матура во ресторан лидо охријгани треба да знаат кој е тој, на острофчето во охрид за трета вечер матура додека бевме во палас на една пауза и после тоа кај еден другар од кичево во стан кај него бевме исполегнати некој 4-5 парој на 2 кревета и сите се лапаат се жулат а јас со партнерката ринге динге:pos2: , и последно време во кола надвор од кола на хауба на гепек покрај пат покрај езеро итн.

ммм... ке забораев..... знаете во струга сдсм почнаа да градат спортска сала и евеја уште е во изградба, само столбови се кренати и нема ништо друго, е ме пуштија по јадење (кој ме пушти и кој остана гладен ке се препознае кога ке го прочита постов) а јас пи*ката за рака и кај таа салата на отворено.

да ви се надоврзам, сличка што ми се деси вчера,
идеме онака на шетња со една србинка, се паркирам излагаме од кола слегуваме долу до вода имаше едно како мини плажа и седнувамеееее, да не општам како беше шо беше да преминам на главно: необичното беше што местото каде што имавме секс со девојкава беше онака на таа малечката плажа ама знаете од една страна дрва и од друга а на средина улична светилка и светлото беше право на нас, баш како на сликата

е сега тоа траеше саат и половина и на секои 2-3 мин. поминуваа автомобили :zlo: лудо.

и после тоа идеме во ас камп, и сега кај шо е пристаништето има една клупа на почетокот, седнав јас таа врз мене и пошо беше во долга сукња се сработавме малце и тука на клупата, а пазете тоа е камп тука има туристи и имаше доста што шетаат па така да прекинувавме со работа само кога ке поминеше некој :) :) :) екстра беше ама и доста ризично за да не види некој :)
 
Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
vo kabina za probuvanje obleka.jas probuvav suknjicka i deckoto sakashe da vidi kako mi stoi....:love2:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
jas bi sakal da imam sex vo kola na zadno sediste, ama da ne vozi nekoj napred:vozbud::vozbud::vozbud:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
У меѓуградски автобус релација Скопје-Штип на крајните седишта, среде најбел ден
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
На фудбалското игралиште на тумбе кафе :)
Го сакам фудбалот и тоа многу
 
Член од
1 август 2006
Мислења
39
Поени од реакции
0
Mad Maxx напиша:
U bunjakovec na treti sprat,od zadna strana(karsi partizanska),a direktno ima stanovi so dnevni i kujni i lugje u niv so setaat na edno 6-7 metri oddalecenost:)
Ej ako ti se veruva znam tocno za koe mesto zboris:pos2: ,sea me potseti,ja ednas za malku ke imav sex tamu,ali se vozdrzavme sepak,ostanavme samo zapaleni i ja morav da si idam.Pred 2 god.me se cini bese toakakva koincidencija,xa,xa...

A inace sex najcesto imam doma kaj decko mi i ednas u kola.A bi sakala u voda.

Lele ke zaboravev,sea mi tekna dodeka gi citav drugite postovi..

Pred nedela dena me nosi decko mi do pred vlez,i pocnavme nesto u kola,ona ova..i nekako izlegovme i se najdovame u parkot pred moja zgrada,potpreni na drvo i...:pos2: Malku tesko idese ali definitvno ke go pamtam toa.Ne mi se veruvase deka se e*eme pred moja zgrada i moj vlez.Sreka bese ziva temnica i nikoj ne bi mozel da vidi nesto.I posle si otidov doma i po 10min.si doaga tatko mi:poss: .Ziva sreka...
 

BoRg

Resistance is futile you will be assimilated
Член од
8 декември 2005
Мислења
486
Поени од реакции
2
HMMM ...U LIFT GO ZAGLAVIME POMEGU DVA SPRATA AMA JADNIOT POCNA DA KVICI KO LUD AMA KAKO I DA E BESE JAKO POSTO MISLAM DEKA NEKOJ PSUESE I TROPASE NA 7 ILI 8 SPRAT A TOA USTE POJCE GO ZGOLEMI EFEKTOT.....BASKA EDEN KUP DRUGI MESTA KAKO WC VO KAFIC,KOLA,POZADI ZGRADA I TAKO DALJE ....

[Напомена од Fortune: во иднина исклучи CapsLock пред да пишеш пост. Замараат големи букви. Фала.]
 
Член од
28 април 2006
Мислења
154
Поени од реакции
4
u kamnik pozadi na ridot na mesto kade covecka noga ne stapnala
 

Mickey_k

Прохујао са вихором...
Член од
8 август 2006
Мислења
130
Поени од реакции
4
Во Струга на тераса кај другар ми за време на одмор. Ние двајца голи на тераса не затскриени, вратата отворена а во собата спие другарот. Бевме бучни, можда сети ама цело време ’рчеше. Инаку у двор неколку пати онака отворено, зад куќа, на река...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom