Кое е вашето хоби ?

Член од
17 декември 2021
Мислења
23
Поени од реакции
11
Хоби ми е музика(особено класична).
Иако по професија сум алкохоличар/ка,
сепак свирењето на некоја соната од Моцарт може да го разубави така депресивниот ден,нели?
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
141
Поени од реакции
416
Гледање подкасти, филмови. Слушање музика. Едноставен човек сум ја
предлог подкасти? јас џо роган од време на време го слушам, скоро се од крешимир мишак репризирам и џои би тунз (понекогаш).
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
8.012
Поени од реакции
5.239
Мерач на растојание со помош на ултразвук, програмиран со „ардуино“ и С++.
На екран е покажано растојанието во цм, и зависно од него се менува бојата на ЛЕД.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.460
Мерач на растојание со помош на ултразвук, програмиран со „ардуино“ и С++.
На екран е покажано растојанието во цм, и зависно од него се менува бојата на ЛЕД.
Аууу мајсторе, знаеш колку раширена воена употреба има твојов склоп?
Сликар сум инаку, хоби а понекогаш и професија.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.170
Поени од реакции
21.841
Ne mi e hobi tuku ete sakav da mu se probam, da vidam dali mozam da go napravam i sekako svajc aparatot da go seftosam.
Iskreno barem spored mene i ne ispadna loso, bas naprotiv nekako sam si se tapsam po ramo.
Screenshot_20240524-161057_Gallery.jpg
Screenshot_20240524-161144_Gallery.jpg
Screenshot_20240524-161200_Gallery.jpg

Ima uste nekoj finesi da gi zavrsam kako zastita na drvoto, od Jambo pernicinja da kupam ali vo osnova to e to.
@Ska Maniac barem go otplativ svajcot, si gi izvaj parite :D
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
758
Поени од реакции
1.892
Ne mi e hobi tuku ete sakav da mu se probam, da vidam dali mozam da go napravam i sekako svajc aparatot da go seftosam.
Iskreno barem spored mene i ne ispadna loso, bas naprotiv nekako sam si se tapsam po ramo.
Прегледај го приврзокот 418051
Прегледај го приврзокот 418052
Прегледај го приврзокот 418053

Ima uste nekoj finesi da gi zavrsam kako zastita na drvoto, od Jambo pernicinja da kupam ali vo osnova to e to.
@Ska Maniac barem go otplativ svajcot, si gi izvaj parite :D
Bravo Vlade.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom