Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.218
Поени од реакции
22.437
Страшната лична информација у пичку матер, чиниш матичен број бараме да ни кажеш.
Не знам за тебе ама јас од хороскопски знак можам доста информации да извлечам за било која личност.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.511
Поени од реакции
9.065
Кој е контекстот на прашањево ?
Контекстот е да се плеснете негде здраво нема ваљда конструктивни муабети да терате...
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 411507


Моето црвено знаме е газот да не и биде како јапонско знаме.
Зокица знае у себе дека мене на Јамајка ми се иде...
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
499
Поени од реакции
2.177
Контекстот е да се плеснете негде здраво нема ваљда конструктивни муабети да терате...
Тебе на пример радо би ти плеснала два три шамари, ама онака мераклиски, да наплатим за секоја глупост што ја имаш истрескано низ темиве.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.511
Поени од реакции
9.065
Тебе на пример радо би ти плеснала два три шамари, ама онака мераклиски, да наплатим за секоја глупост што ја имаш истрескано низ темиве.
Немој таќе... Ќе се договоримо нешто...
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
152
Поени од реакции
125
Не знам колку си запознаена со фактот дека матичниот број започнува токму со датумот на раѓање. Малце размисли.
Број 6 мене ми е покрај толку Марс и 6 уште 3шестки ми фалат па да ѓаволот ќе го обесам
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.218
Поени од реакции
22.437
Толку време пројде се си мислам дека можеби е од напред Девица а позади Стрелец.
Многу си кринџ со бумерско - камионџискиве досетки.
Уствари и со рамната земја си кринџ ама ајде тоа некако се вари.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
499
Поени од реакции
2.177
Многу си кринџ со бумерско - камионџискиве досетки.
Уствари и со рамната земја си кринџ ама ајде тоа некако се вари.
Не не, тоа со рамната земја па ич не се вари. Тоа е веќе нанесена непоправлива штета на мозокот.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
152
Поени од реакции
125
Ќе се вратиме де додека не разјасниме ожа и такви што знаат а за другите теми лесно е мене 4 марса ме гонат ретко влагам родена мајка се одрекле од мене самном.деца плаше нема човека ко не би умро кад ме види а ти би ни другу тему
Автоматски споено мислење:

Ме дај боже моја слика да видите ќе умрете бе ќе умрете одма :Д
Автоматски споено мислење:

Ко мортиша сум и болја мислам @Ocajna де :D
Автоматски споено мислење:

Сори очајна.ај поубава си де и пистата ос јајцето ја де година по тебе родена:D
 
Член од
22 август 2022
Мислења
417
Поени од реакции
1.461
Ред флег ми е да се мурти ко невеста во ПМС, да не смее да се искара човек. Па silent treatment глупости. Поарно искарај се, излуфтирај се пола саат надвор, па врати се, смири се. Ќе се вреѓал за секое. Отворено комуницирај, поарно отколку да се бориш за наградата пар со најмалку караници, а под тепих сите состојки од рецептот за апокалипса.

Друго, да се жали на другари од девојката. Завчера другар ми, бевме друштво излезени, девојка му не можеше да дојде имаше работа онлајн, ама таква малку љубоморна, само му ѕвонеше. И еден сељо, му вика, ,, Брат, stalkerка ти пак ѕвони."

Другар ми му вика ,, Е баш убаво, имај си и ти и тебе нека ти ѕвони."

Така треба. Ако нешто ти смета, на само си го спомнуваш. Другар ми сигурно после ѝ рекол што треба, ама затвара секаква можност за умешување
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.958
Поени од реакции
11.762
Ред флег ми е да се мурти ко невеста во ПМС, да не смее да се искара човек. Па silent treatment глупости. Поарно искарај се, излуфтирај се пола саат надвор, па врати се, смири се. Ќе се вреѓал за секое. Отворено комуницирај, поарно отколку да се бориш за наградата пар со најмалку караници, а под тепих сите состојки од рецептот за апокалипса.
Ова е најчеста особина кај жените. Да не е транџа? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom